Pripomocek za izdelavo ameriskih krofkov (donut maker)

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

tema odprta - 24. jan 2006 20:47 | ogledi: 4.384 | odgovori: 6

To zanima mojo prijateljico, sama sem s krofi skregana. Baje se to dobi pri Quelle, pa me zdaj zanima, a se da tudi direktno v trgovini kupiti, ker so pri doticni kataloski prodaji cepljeni proti hitrosti in bo verjetno pust ze zdavnaj mimo, ko bo zadeva prisla.

Loni Makaroni

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

24. jan 2006 21:03

Takšen pekač sem videla pri Mullerju v Mb, cene se ne spominjam, pekač je podoben kot za muffine s tem, da ima po sredinah izboklino za luknjice v krofu. Sem dobro opisala Lp iz mrzlega Maribora. riba-ribica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. jan 2006 12:58

Evo, jo odkurim jaz med malico v Muellerja na Čopovi, imajo en sam samcat pekač, pa še ta odrgnjen, tako da je ostal kar tam. bom šla še v tistega v BTCju pogledat. Obstaja pa pekač v stilu toasterja, v katerem lahko narediš več krofkov naenkrat. A ima kdo doma to varianto? http://www.ciao.de/cloer_Donut_Maker_630__192785 Potem obstaja pa še ta škrnicelj verzija: http://www3.westfalia.de/shops/haushalt/kueche/backen/ Čau. Loni Makaroni

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

9. sep 2013 14:36

bionda, a gre za napačen link? Striženje nohtov pri otrocih nima nobene zveze z ameriškimi korfki, ali pač?

Sweetie

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. sep 2013 21:31

Ali niso imeli tale hec za krofe pri Hoferju prejšnji teden? Lahko pa tudi, da teden pred tem. Ali pa je bil to Lidl - nekaj od tega dvojega zagotovo.

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti