2. srečanje kulinarične slovenije

SANITETA  

član od: 5.7.2005

sporočila: 92

18. jan 2006 11:57

Iški vintgar, ob jezercu v vasi Jezero pri Podpeči, kjer je simpatično malo jezerce (pravijo, da je najgloblje v Sloveniji ) in bajna narava , Močilnik - zadnji izvir Ljubljanice (za tiste, ki niste iz našega konca ), pa še bi se našlo. Tudi pomagam! pikapolonica

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

18. jan 2006 12:08

Pridruzila se vam bo se ena "od zunaj", ce bo srecanje v aprilu ali zacetku maja!Pridem namrec domov, ker bom konec marca postala ponovno babica!Mesec in pol bom v Ljubljani, da pomagam hcerki z "babica servisom"! Lepi pozdravi iz Amsterdama Nena Nena-morje

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

18. jan 2006 12:09

Tudi lepo. Če se zmenimo, sem zraven pri organizaciji. LP Dolores

neznan uporabnik

18. jan 2006 12:16

Srečanja bi morala biti vedno v drugi pokrajini in VEDNO uživati v posebnostih kulinarike teh krajev. Tako bi člani KUL-SLO spoznali te jedi, se o njih na srečanju pogovarjali, gostitelji bi povedali kako se te jedi pripravi, vsi bi dobili recepte, po možnosti bi pokazali postopek priprave...itd.itd...poleg tega bi si lahko ogledali zanimivosti tega kraja in združili prijetno s koristnim. Seveda bi nas takšno srečanje tudi nekaj koštalo, cena kosila in prevoz, ampak kaj pa je danes še zastonj. Tak način srečanja bi vsekakor doprinesel k dodatnemu znanju udeležencev, dodatnih iskušnjah. Lep dan želim ! joze2

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

18. jan 2006 12:40

Jaz pa mislim, da je bolj zabavno, če vsak nekaj prinese, če se še kaj vrže na roštilj, pa skombiniramo, kot pa da na lep pomladni dan (beri soboto) visimo po gostilnah, pa še košta nas več kot bi bilo pravzaprav treba. Recepte pa seveda na plan! LP Dolores

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

18. jan 2006 12:48

Sedaj ko sem se najedla..., no še mencam hruško..., zbrala sem moči in gremo naprej. Torej, dovoljujem si, da oznanim, da je 1. TOČKA (kraj) izglasovan - LJUBLJANA Ko je nek skup zbran in mora začeti z delom se skliče konstitutivna seja, vodi jo pa starina (najstarejši član). Tako si bom jaz, kot "starina" dovolila in bom kar določila v ožji obliki: Dolores, Tjas, moja malenkost - (če hoče še kdo, naj se oglasi) - kot delovno telo, ki bo delalo na organizaciji 2. shoda KulSo. Kaj je, nič ne slišim ploskanja... Da ne boste rekli, da je enoumje , sprašujem vas ali ste za? Ko se bomo dobile, potem poročamo kdaj, kam in zakaj Toliko za enkrat in pozdrav - saj veš čigav, saj veš od kod in priden bot

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

18. jan 2006 12:52

No ja, do starejših sem bila vedno spoštljiva. Kar se mene tiče, če se boš izkazala kot dober vodja, glasujem zate. LP Dolores

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

18. jan 2006 13:01

Hej, nisem rekla, da bom "vodja"...? To se bomo potem zmenile. To bi zgledalo kot puč - prevzem oblasti. Pozdravček!

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

18. jan 2006 13:01

Ste zanimivi! Dodam se svoj piskrček. Predlagam vam, da naredite srečanje kmalu, na dolgi rok se rado zjalovi. Dragička, tebi čestitke za odločitev pri izvedbi organizacije. Na žalost vas bom pri tem samo spremljala v mislih. Migla

neznan uporabnik

18. jan 2006 13:29

No ja vsak ima svoje mnenje, povejte še drugi svoje mnenje, potem se bomo pa tukaj najprej odločili, ali bi šli nekam v neko pokrajino probat njihove narodne jedi, kjer bi lahko tudi videli način priprave, dobili recepte in se o tem pogovarjali ob okušanju, ali pa vsak nekaj zavije v alu folijo, damo na mito in jemo dokler ne zmanjka, pol gremo pa domov. No dajmo demokratično povedat za kaj smo. joze2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti