2. srečanje kulinarične slovenije

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

17. feb 2006 14:07

Uau! Zveni odlično! Fotke iz prvega srečanja so prav fajn. Bom spremljala debato. Vrana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. feb 2006 14:44

riba-ribica je napisal/a:
Galja, ne dušo, raje krilo! Mislim na besedilo neke stare pesmi, ki pravi "še kiklco prodala bom". Priznam pa, da se kaj več ne spomnim, govori pa nekaj o vinu. Morda pa ima kdo drug boljši spomin? riba-ribica
Še kikl"co prodala bom, za sladko vince dala bom ne grem, ne grem, ne grem domov sem žejna premočno.... Tako gre to, riba-ribica. In kaj naj zdaj jaz, ko se mi trenutno ne izplača nič prodajat, ko smem "žlempat" samo vodo? Ampak, pride tudi mojih pet minut....Mamamia mamamia

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

17. feb 2006 22:02

Tudi jaz sem nov član tako kot Ognjič iz Posavja, pa bi se tudi pridružila srečanju.Jaz pa predlagam srečanje mogoče kje v okolici središča Slovenije,to je okolica Litije,kjer je kar lepo.Tudi zamisel Mamamie mi je všeč kuhanje v kotlu,kakšen dober golaž ali bograč,pa kakšno meso na žaru,obvezno pa pecivo(tega imam najraje). LP jelcy

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

18. feb 2006 22:17

" jelci " čeprav malo z zamudo,ti vseeno prisrčno izrekam:"DOBRODOŠLA" v druščini kulinarikov,kjer ti sigurno ne bo dolgčas.Tudi sama nimam neven kako dolgega članskega staža,vendar spremljam kulinariko od samega začetka,kot član pa imam večje ugodnosti in moram reči,da so člani dobri,sposobni in pametni ljudje,ki uživajo v izmenjavi in pripravi različnih receptov. Tudi tebi se bo zgodilo,da boš kuhana in pečena,ter zasvojena na kulinariki ravno tako kot vsi mi ostali.Mogoče bo res treba organizirati več piknikov,ker v Pekel verjetno zaradi službenih obveznosti ali kakšnega drugega vzroka vsi ne bodo mogli priti.Vse je stvar dogovora. Lep pozdrav škarpina

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

6. mar 2006 12:42

Hojla! Mene je pa strah, da se ne bom mogel pripeljati na Trojane. Včeraj sem si zvil gleženj. Sem na birglah. Pa itak se več nič resno o tem ne pogovarjate. Zjasnite se kdo pride, da si vem šoferja naročit - če hočte probat kakšencvičeka, da ga vem pripejat. LP Matjaž - šepavi

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

6. mar 2006 13:47

Pozdravljen Matjaž! Če si iz okolice Žalca te lahko pridem iskat. Romana ROMANAD

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. mar 2006 15:16

Ja, Matjaž, kod si pa lazil včeraj, ko je bil takšen urnebes? . Sicer pa brez veze otresam, to se mi je decembra čisto na ravnem in nič sneženem zgodilo, dopoldne, v službi. V glavnem, če na Trojanah kaj bo in ne bo takšno vreme, kot je trenutno, bom jaz šla, morda tudi koruznika prepričam. Če bi se peljal z menoj, se prforčkaj nekje na tej strani. Za zimske razmere imamo puntoja, ker kangoo nima dobrih gum. Sem pa do 15 ure v službi. Ognjic

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

6. mar 2006 23:11

Škarpina tudi jaz se ti z zamudo prav lepo zahvaljujem za tvojo dobrodošlico.Hm kuhana in pečena sem že skoz,saj me kar vleče h kulinariki.Še dobro,da sem čez teden sama pri računalniku,ker za vikend z hčero kar malo tekmujeva,katera bo več naračunalniku/čez teden namreč študira v Ljubljani/.Kar se članov tiče,pa kapo dol.Res so enkratni,vedno nekdo najde pravi nasvet. Na Trojane pa ne bom uspela priti,ker sem petek in soboto do 19 ure dežurna v ZD,pa bi zelo rada. Vsem tistim,ki boste jedli krofe in ostale dobrote,ki jih imajo na Trojanah želim dober tek in prijetno popoldne. Jelcy jelcy

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

7. mar 2006 12:48

Ognjic je napisal/a:
Ja, Matjaž, kod si pa lazil včeraj, ko je bil takšen urnebes? . Sicer pa brez veze otresam, to se mi je decembra čisto na ravnem in nič sneženem zgodilo, dopoldne, v službi. V glavnem, če na Trojanah kaj bo in ne bo takšno vreme, kot je trenutno, bom jaz šla, morda tudi koruznika prepričam. Če bi se peljal z menoj, se prforčkaj nekje na tej strani. Za zimske razmere imamo puntoja, ker kangoo nima dobrih gum. Sem pa do 15 ure v službi. Ognjic
Odpade, sem pozabila, da imam petek zvečer zaseden, v soboto popoldne pa nadaljevanje ...Saj bo kmalu maj in piknik. Ognjic

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

7. mar 2006 23:00

Srečanje na Trojanah se nezadržno bliža, zato me zanima, a je kaka Gorenjka, ki bi šla na srečanje, pa nima prevoza. Al pa je preprosto "šparovna", pa ne bi trošila denarja za bencin. Al pa klepetava, pa bi se raje peljala v družbi. Jaz začnem v Tržiču in grem preko Kranja in Domžal (in vseh vasi vmes) do Trojan. Za zdaj je v mojem avtku zaseden le šoferski sedež maja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti