Obvezna včlanitev v kulslo

neznan uporabnik
tema odprta - 7. okt 2001 9:25 | ogledi: 1.903 | odgovori: 1

Pozdravljeni še enkrat!

Ravnokar sem hotel oddati oceno nekaj lokalov in sem zelo razočaran nad obvezno včlanitvijo kot pogojem za vpis ocen.

Včlanitev namreč zahteva vse preveč osebnih podatkov za vpis ocene. Urejevalci te strani bi mogoče morali malo premisliti o tem, kaj želijo od uporabnikov, ki jim "pišejo" stran. Osebno mislim, da nisem dolžan posredovati podatkov nekomu, ki ga ne poznam zato, da se bom JAZ nato trudil z mnenjem, od katerega bo imel korist samo in le ON.

Poleg tega je jasno, da nekateri ocenjevalci nismo nikakršni profesionalci in se tudi ne mislimo profesionalizirati in "aktivno sodelovati pri ustvarjanju KulSlo".

Če povzamem: Po prijetnem večeru sem hotel "hitro in učinkovito" poslati mnenje o lokalu, znašel pa sem se pred dolgim birokratskim postopkom, ki nima s tem nobene zveze. Pa še v forum sem se moral včlaniti, da sem vam lahko to povedal.

Najlepša hvala za tak sistem in lep pozdrav.

neznan uporabnik

7. okt 2001 10:52

Spoštovani Ocene tistega, ki ga ocenjujete, prizadanejo, pozitivno ali negativno. Drugače povedano, so občutljive narave. Mislim, da tudi drugi mediji pisma bralcev, pritožne knjige itd. zahtevajo od vas polne podatke, ki pa jih ne objavijo. Tudi mi jih ne objavimo, še nikoli v štirih letih jih nismo. Čeprav niste "profesionalci" pri ocenjevanju, je vseeno pomembno, da za oceno, ki jo pošljete, stojite. To pomeni, da je znan tisti, ki jo je ocenil. V nasprotnem primeru, če bi ocene pošiljali samo neznani@uporabnik.com, bi nam lahko očitali, da gostinci sami dajejo ocene gor ali še več: Da ocene pišemo sami, tistim gostilnam, ki nam plačajo ali kaj podobnega. Prav je, da se predstavite. Vsekakor vam ocene ni potrebno poslati, če ne želite. Na splošno je pritožb, kot je vaša, zelo malo, pa že dvakrat smo v podobnem primeru (prej, ko je bilo še možno napisati napačen e-mail naslov), dobili takšno oceno, ki ni zaslužila objave. Pa ne zato, ker bi bila tako kritična... Glede na vašo pripombo, pa mi slim, da imajo od ocene koristi vsi, ne le mi. Tudi sami ste verjetno že prebrali marsikatero oceno. Pišete jo torej tudi zato, da jo bodo drugi prebrali in zato, ker lahko vi berete druge. Če ne bo noben napisal ocene, jo tudi noben ne bo več bral... Še enkrat pa poudarjam, da je prav, da za oceno stojijo resnični ljudje, ki se predstavijo, pa čeprav zato izgubimo nekaj ocen. Kot vidim, tudi sami na tem forumu niste dali pravega email naslova, kar pomeni, da vam nihče ne more pisati, v zvezi z vašim pismom. Je pa zanimivo vprašanje, zakaj je nekatere strah podpisati se. Saj niste nič takega napisal, da bi vas grdo gledal, tudi če se izkaže, da ste recimo moj sosed ali moja konkurenca. Včlanitev tudi ne služi zgolj namenu ocenjevanja, ampak kontaktu z vami, če bi bili kakšni problemi s poslanim. In zato, da vemo, komu poslati nagrado, če je izžreban v nagradni igri. Z vami se prav tako ne strinjam, da se morate vi predstaviti, mi pa ne. Kdo sem, vam piše v podpisu in to je moje pravo ime. Naslov in telefon pa lahko najdete v vsakem telefonskem imeniku, če želite. Skrivam se ne, ker nimam kaj skriti. Dvojna včlanitev (posebej v KulSlo in posebej na forum) pa ni potrebna iz birokratičnega, ampak iz tehničnega razloga. Če ste strani spremljali, ste lahko prebrali, da nam je za to neprijetnost zelo žal. V tem trenutnu ni šlo drugače. Lep pozdrav Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti