Ocene lokalov štorman

neznan uporabnik
tema odprta - 7. okt 2001 9:05 | ogledi: 2.242 | odgovori: 1

Pozdravljeni!

Hotel sem si ogledati ocene lokalov Štorman, vendar na Vaši strani ocen le-teh nisem zasledil. Zanimivo je postalo, ko sem jih našel preko iskalnika Najdi.si. Zakaj ocene niso vidne, če vendar obstajajo? Ali je to diskriminacija gostišča?

neznan uporabnik

7. okt 2001 23:58

Spoštovani neznanec Ocene "ne obstajajo", ker je v našem iskalcu privzeto nastavljeno iskanje ocen, ki so psispele v zadnjih 6 mesecih. Če spremenite ta pogoj, se "neobstoječe" ocene skrivnostno pojavijo. Včasih si je dobro vzeti čas in prebrati navodila. PS - Obe vaši pismi skupaj bi se lahko razumelo, kot da ste nekdo, "blizu" gostišča Štorman. Seveda bi bila to nedopustna špekulacija. Takšne stvari človek razmišlja pač, če ne ve, ali ste Janez ali Jože In ko boste razmišljali o zaščiti osebnih pravic, se vam vaše ime in naslov res zdita tako "osebna"? To so podatki, ki jih najdete v vsakem imeniku Mimogrede še to: Že pri včlanitvi v forum ste kršili pogoje včlanitve, saj je zapisano, da ste sicer lahko anonimni, da pa morate napisati vašveljaven e-mail naslov. Napisali ste nepravi e-mail naslov. Osebno sem prav vesel, da vaše ocene ne bo v naši bazi... Zelo dvomim, da bi si obiskovalci lahko kaj pomagali z njo. Pa lep pozdrav Jernej Pečjak Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti