Nakup kitajskih jedi...

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

14. feb 2006 16:28

Dejci tukaj je naslov v Grazu za vse kar potrebuješ v kitajski kuhinji www.aoy-asiashop.at.tt Ghegasgasse 31 ,8020 Graz tel. 0043 /316 - 71 51 49 Delavni čas po-pe 10-18 in so 9-15 ure Lp Balu balu

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

22. feb 2006 14:48

Katjuška - nimaš čisto prav. Čeprav s kaljenjem nimam lastnih izkušenj pa vem kako to dela svakinja. Ona svojo osnovo - se pravi sojo, mungo fižol... oz. kar pač ima natrese na debelo plast močno vlažne vate, ki jo ima v eni posebni plastični banjici (baje kupila kot kalilnik v eni trgovini z zdravo hrano). Da se pa to tudi v tavelik kozarec za vlaganje (tisti stari 2 litrski stekleni), ki ga potem položimo. Vem še, da je treba zadevo nekaj spirat pa dodajat vlago, ampak sveži kalčki so pa božanski. Priznam pa da jih jaz raje kar kupim, le to pogledam da so res čimbolj sveži, ker stari radi grenijo. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

22. feb 2006 15:56

No, zdaj pa vem še za eno trgovino z azijskimi rečmi. Za to vsaj točno vem, kje je, saj je na načrtu, torej blizu glavn ežlezniške postaje. Do tiste druge trgovine je težje priti, moraš po ozkih ulicah proti centru mesta, vem le to, da je v neposrendi bližini japonska restavracija. Čakam na prost dan in potem via Graz to asia shop...potem pa za štedilnik, kamor menda sodi slovenska mati in žena....pa srečna je lahko, da ji verigo podaljšajo do dnevne sobbe, tako so vsaj meni nedavno doma rekli, hehehehe Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti