Zvezdice so ukinjene

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

5. okt 2001 14:17

Popolnoma se strinjam s tabo,Beti.Ne zapusti nam še ti foruma .Tudi jaz se ne oglašam v forum zaradi zvezdic in števila sporočil, ampak zato, da se kot mlada kuharca še kaj naučim. Ja le kako bi na svetu bilo, če nevoščljivosti ne bi bilo... Zvezdice gor al dol, jaz bom še zmeraj spremljala dogajanje in še kaj napisala in vprašala. Lep vikend vsem kuharčkom in kaj dobrega pripravite čez vikend!!! Spremenil(a) - hali dne 05 okt 2001 14:21:31 Spremenil(a) - hali dne 05 okt 2001 14:22:04

neznan uporabnik

5. okt 2001 14:27

O Bog Veliki Administrator dvigni svojo pravično roko in zakleni ta (pa še kakšen drug) forum za vse večne čase, da nam ne bo kot nevšečnosti iz Pandorine skrinjice zastrupil vsega veselja na KulSlo. Malo heca mora bit! Se mi pa res zdi da gremo zdaj že malo predaleč stran od kuhanja. Tako tukaj, kot tudi na testosteronski debati okrog ocenjevanja gostiln (se sami politkantski desci oglašajo v glavnem - z nekaj glasovi zdravega razuma vmes) Tako, zdaj se bom pa skrila do ponedeljka. LP Tinca

neznan uporabnik

5. okt 2001 14:36

Tukaj sem še razmeroma nova in nisem brala prepirov glede zvezdic. Vseeno pa se mi zdi, da Beti veliko pomaga s svojim znanjem in recepti. Nisem še opazila, da bi se kregala in tekmovala z drugimi. Beti, upam da boš ostala na forumu in nam napisala še veliko dobrih receptov.

neznan uporabnik

5. okt 2001 18:15

Tudi jaz grem na dopust, razocarani Lep pozdrav vsem Henri

neznan uporabnik

5. okt 2001 19:16

Veliki administrator je zaklenil Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti