Zvezdice so ukinjene

tema je zaklenjena

neznan uporabnik
tema odprta - 1. okt 2001 13:37 | ogledi: 1.944 | odgovori: 15

Na željo mnogih obiskovalcev foruma, predvsem pa tistih, ki zaradi zvezdic tekmujejo, smo tako nazive, kot zvezdice, do nadaljnega ukinili. Prosimo za razumevanje.

Jernej

Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

1. okt 2001 19:07

Pozdravljam novost, saj menim, da je bolj pomembni nasveti, ki jih bralci posredujejo drugim in tudi da dobis nasvet, ki ga zelis kot pa to, da imamo pod imenom neke "zvezdice". Premislite, ce ne bi bilo pametno, ce bi ukinili tudi to, da piše koliko je kdo poslal sporočil. Lep pozdrav

neznan uporabnik

1. okt 2001 19:14

Strinjam se s Petrom v celoti Pozdravljeni Henri

neznan uporabnik

1. okt 2001 19:56

Ne vem, jaz ne bi ukinjal ne zvezdic, ne poslanih sporočil, če ne bi obiskovalci našli tekmovalnosti tam, kjer sploh ni bila mišljena. Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

2. okt 2001 12:29

Tudi sama se strinjam z urednikom KulSlo. Zvezdice in nazivi so lepo popestrili ta dobro zastavljen forum. Mislim, da do pred kratkim ni bilo kritik na zvezdice; prah je dvignila obiskovalka, ki se sedaj niti ne javlja več. Zdi se mi tudi, da se nihče izmed nas, stalnih obiskovelcev, ne javlja zaradi števila zvezdic ali naziva, temveč iz lastnega interesa pridobiti in naučiti se kaj novega, drugačnega. Res škoda, da je do tega prišlo. Zvezdice so namreč predstavljale samo aktivnost v forumu, ne pa prevlade. Sama se bom redno oglašala tudi sedaj, ko zvezdic ni več. Število sporočil pa je lahko zaradi mene tudi skrito - lepo pa ga je pogledati zaradi lastne evidence. Lp, Beti.

neznan uporabnik

2. okt 2001 13:08

Moram priznati,da z veseljem pregledam vse novosti na forumu. Zvezdic še opazila nisem, dokler se ni začela kregarija okrog njih. Kdor ima interes kaj novega izvedeti ali se naučiti ga zvezdice prav nič ne zanimajo. Takšno je moje mnenje. Lep pozdrav in še veliko uspehov pri moderiranju foruma.

neznan uporabnik

2. okt 2001 14:18

Spoštovana Beti Dobili smo kar nekaj pisem tudi "privatno" glede zvezdic. Samo zaradi ene obiskovalke ne bi tega ukinili. Sicer smo pa zamrznili, ne ukinili... Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

2. okt 2001 19:11

Sploh ni problema. Želela sem le povedati, da zame niso predstavljale tekmovalnosti ali prevlade. Tudi ni nujno, da je število zvezdic dokaz za kvaliteto kuharja. Beti

neznan uporabnik

2. okt 2001 19:28

Točno tako. Bile so kar tako, za zabavo. Ampak očitno so mnogo preveč uporabnikov zmotile. Pa drugič. Zdaj se lahko zabavate s "špilo" klobas na receptih in jih ocenjujete. Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

4. okt 2001 14:34

Jaz pozdravljam to odločitev, saj sem si je tudi želela. Sicer pa, Beti, ne mi reči, da z "obiskovalko" nista tekmovali. Ravno zato je prišlo do tiste kregarije. Ena je drugi očitala in se branila, ker zase vsak/a najbolje ve, da ima prav. In obe sta imeli zelo veliko (največ?) zvezdic/sporočil. Tudi mene je že prijelo, da bi koga okregala, ali se branila pred kregarijo, pa mislim, da to ponavadi ni za javnost. Le kadar se zavajajo ostali uporabiki foruma. Za reševanje osebnih stvari imamo še vedno na voljo neposrednega odgovora na e-mail in to bi morali uporabiti večkrat. Bom še malo zlobna: če se že res nihče ne javlja zaradi zvezdic, to še ne pomeni, da se vključuje samo zaradi želje po novem in naučenju, ampak tudi želje po UČENJU. Po domače: drugim pamet solit. Vem o čem govorim, saj imam nekaj take krvi tudi jaz (in to se pozna na poklicu), zato se pa na forumih skušam držati nazaj.

neznan uporabnik

5. okt 2001 12:27

Malan, vaše očitanje o tekmovanju se mi zdi docela neupravičeno in krivično. Če se javljam na forum, še ne pomeni, da tekmujem ali komu solim pamet. V prvi vrsti želim pomagati ali svetovati, nikakor pa svojega mnenja vsiljevati drugim. Nikoli nisem štela zvezdic ali sporočil, ki sem jih pošiljala na forum. Zdaj pa res vem, zakaj s(m)o Slovenci velikokrat označeni kot škodoželjen in neprivoščljiv narod... Sicer pa vam nihče ne brani pošiljanja sporočil v forum - tudi vi si lahko zvišate število poslanih sporočil..., če vam že to toliko pomeni. Nisem začela te debate in odkrito povedano se mi zdi nedoraslo in nesmiselno o tem sploh pogovarjati. Na koncu koncev govorimo o kulinariki in ne tekmujemo na okrogli mizi... Beti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti