član od 20051704 sporočil
Tale volume shocking je res "šoking". Moti me edino količina maskare, ki je na glavničku, ko ga potegneš iz "tube" - ga je enostavno "too much". Jaz si nato še vedno "razčešem" trepalnice s suho krtačko od stare maskare. Res je, da imam že v osnovi zelo dolge trepalnice in se mi morda zato zlepijo in od teže, velike količine maskare, povesijo, zato si jih s kazalcema pridržim navzgor za kakšne 4 sek - se hitro strdi. Izgleda pa res noro - ne rabiš senčila za poudarit oči. Pa še nekaj - včasih, po nočni službi, preskočim čiščenje maskare, a se tudi med spanjem ne razmaže okrog oči - kar za npr. MF nikakor ne drži.
lp, vanja
vanjatajnsek
Sporočilo je spremenil(a) vanjatajnsek dne 24. nov 2005 11:42:03