Ocenjevanje strojev

strukelck  

član od: 2.12.2002

sporočila: 91

26. nov 2005 0:12

Oprostite, ampak to razmišljanje mi ni čisto jasno. Kar mi je jasno je to, da če nečesa ne rabim, potem se tega tudi izogibam. Sama sem naročena tudi na pluska in to prav zato, ker imam med drugim tudi beležko, ki mi pride še kako prav, saj sem prej morala vse printati, kar mi je bilo všeč. Zdaj pa mi je "najboljše" kar takoj dosegljivo. Pa da sploh ne govorim o novostih, ki se mi prikažejo od mojega zadnjega obiska. Meni je super!!! Če kdo misli, da bi zmogel še boljše, pa mislim, da se na Kulinarični ne bi otepali pomoči! strukelck

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

26. nov 2005 2:13

Jernej, vse štima, malo preveč sem pod vplivom vseh novosti v svetu spletnih strani in včasih pozabim, da so neke zadeve bolj pomembne. Res nisem hotela nič slabega, samo svoje mnenje sem povedala in na koncu se moram kar strinjat s tabo. Naredili ste super delo, ljudje so zadovoljni in to je edino važno. O koristnosti nekih storitev imam še vedno svoje mnenje, ampak to je čisto stvar navade in nekaj tudi znanja. Jaz si recimo recepte čisto preprosto stavim v bookmarkse oz priljubljene, nekaj jih skopiram v word in od tam sprintam... Pač vsak naj dela kot mu je lažje/lepše. Pa lahko noč oz dobro jutro (mi računalničarji nikoli ne vemo kaj je kaj...) Lp, Tina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. nov 2005 10:40

Hehe, ni problema Vem da si nekateri tako tiskajo recepte. Prav. Saj ne želim ovirati tega, kar pač brskalnik omogoča, pač pa izboljšati to, kar ne. Posamezne recepte v priljubljene? Hmmm. Kaj pa če kdaj zamenjam URL do receptov? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

26. nov 2005 14:08

Kaj pa če se meni zruši disk in gre vse po gobe? Na žalost nisem preveč zagreta gospodinja in za tistih par receptov, ki me res zanimajo in si vzamem čas zanje, sprintam. Če v tistem momentu nimam časa, grejo med priljubljene in jih kasneje urejam. Ma vse se da... V primeru, da bi bilo kuhanje višje na moji lestvici prioritet, bi verjetno res pogrešala kakšno bolj dodelano storitev (beležko). Priznam pa, da sem se ogrooomno stvari naučila na forumu in moram vsaj parkrat na dan malo pokukat gor Danes prvič v življenju kuham bujto repo in jo bom, če gre vse po sreči, prvič tudi jedla. V naših "jotastih" krajih bolj slabo poznamo prekmurske jedi... Lp, Tina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. nov 2005 14:32

Disk imaš pa valjda v raid 1 polju No, samo da ti služi KulSlo Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

26. nov 2005 15:30

Služi, služi in to več kot zelo dobro! Ne, raida nimam (vem, da me bo to enkrat teplo), delam dnevne backup-e na drugi računalnik, CD-je, DVD-je... Ah, grem raje malo kuhat, tako ali tako preveč sevam v ta monitor (super smeško tale kozica, pride velikokrat prav ) Lp, Tina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. nov 2005 16:09

Lunika: Meni se je pokvaril že šesti disk v 5 letih! Prejšnji teden, vse moje delo. Sreči sem imel raid, sicer ne vem kaj bi. Ampak dnevni backupi na drug računalnik To je pa še bolje... Si varna pred virusi Ja kozica je super. Sem jo namenoma dal vsem prijavljenim, hehe. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

26. nov 2005 18:00

Se ti mogoče diski pregrevajo? Pet v šestih letih je pa kar huda... Lp, Tina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. nov 2005 18:17

Ne, imam ventilatorje za njimi. Imel sem to "srečo", da sem si takrat nabavljal sistem, ko so bili popularni IBM "DeathStari" Tako sem kupil 4 komade 45Gb IBM diskov. Vsi so crknili! To je tista nesrečna serija... Od takrat mi je crknil "le" še en 80Gb in zdaj 120Gb Ni malo, ampak kaj naj. Prižgem zjutraj pa disk dela le tk tk, glavo zabija sem ter tja... Jasno od njega ni več ničesar. Ima 3 leta garancije, star je 2 leti in pol, ampak 3 leta garancije je pri Hitachiju samo. Pri nas je 2 leti. Sam ga pa ne morem poslati nazaj ker iz "tretjerazrednih" držav sprejemajo le preko servisov... Tako da... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

26. nov 2005 18:52

Temu se po domače reče smola! Upam, da bo v prihodnje bolje. Jaz sem trenutno na Maxtorju in občasno debelo požiram slino, ko slišim "tk tk-kkk". Je pa star šele par mesecev in če že mora, naj crkne čimprej... Lp, Tina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti