Ocenjevanje strojev

neznan uporabnik
tema odprta - 23. sep 2001 11:21 | ogledi: 1.974 | odgovori: 21

Pred letom dni smo uvedli rubriko "ocenjevanje strojčkov", ki pa ni zaživela. Zanima me vaše mnenje - ali naj jo ukinemo, ali naj jo nadgradimo na bazo (trenutno nam je potrebno nove vpise, ki jih sicer ni, ročno vnašati). Ste nanjo pozabili ali rubrika ni aktualna? Gre za ocenjevanje strojčkov, kot so mikrovalovke, štedilniki, hladilniki, mesoreznice...

Priznam, da sem že sam skoraj pozabil nanjo... Kaj pa menite ostali?

Jernej

Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

23. sep 2001 17:00

Sem "nov" in ne vem ali ste kdajkoli postavili kakšne zahteve, merila, za ocenjevanje? Če DA, kje se jih najde? No, to leto sem nabavil mikrovalovko Moulinex Dialog CooK (1100 W),o kateri bi lahko nanizal vrsto pohval in tudi veliko grajo, da se lahko z njo "pogovarjam" v šestih jezikih (če bi vse poznal), samo v slovenščini ne! Pa bi to, med drugim koga zanimalo? Lp! Riko Ri Po

neznan uporabnik

23. sep 2001 18:06

Rubrika "ocenjevanje aparatov" se nahaja na naslovu: http://www.kulinarika.net/oceneaparatov.html Posebnih meril ni, šolske ocene od 1 do 5 za različne parametre. Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

23. sep 2001 22:00

Ocenjevanje aparatov se mi zdi zelo pragmatično, čeprav odkrito povem, da do sedaj tej rubriki nisem posvetila mnogo pozornosti. Marsikdo bi rad kupil kakšen nov pripomoček, pa ne ve, kam bi pogledal. Morda ima kdo doma takega, s katerim ni zadovoljen, pa je prav, da opozori druge. Človek v današnjih časih enostavno mora vedeti, kaj kupuje. Pozdrav, Beti.

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

25. nov 2005 17:36

A nismo pred časom rekli, da bomo spet oživeli tole ocenjevanje gospodinjskih aparatov? A ga samo jaz ne najdem al je ideja še na čakanju? tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. nov 2005 18:29

Ideja ni v čakanju, ampak... pošteno povedano nisem imel še časa... Najnujnejše in naslednje na vrsti so voščilnice... Ideja pa je na spisku da bo narejena, nič skrbeti... Samo čaka ja... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

25. nov 2005 20:46

Jernej, si bo kar treba vzet čas, ker je postala stran plačljiva (torej je to preseglo meje hobija in dobre volje) in ljudje pričakujejo, da bodo za to še kaj dobili... Vem, da se jaz nimam kaj oglašat, ker nisem naročnica, ampak mislim, da imam za to dobre razloge. Ni toliko stvar denarja, bolj principa. Računalništvo mi ni tuje, tudi php-ji ne in si približno predstavljam koliko časa bi za kaj bilo potrebno... To mi je že dolgo v glavi, nisem hotela tečnarit, ampak kaj čem... Tjasino vprašanje me je vspodbudilo k temu. Stran se mi zdi drugače zelo simpatična in vidim v njej velik potencial (tudi kar se tiče reklam!), saj je zelo gledana. Bojim pa se, da bodo pričakovanja ljudi kmalu presegla to kar trenutno nudi oz bo privabila manj naročnikov kot s dejansko zasluži (tudi sama se štejem sem). Rekla sem svoje, nič slabonamerno... preveč ste mi vsi všeč, da bi se tu igrala zlobo... :) Je pa treba mislit na prihodnost, kajne? Lp, Tina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. nov 2005 21:14

Lunika: Ne vem točno kam ciljaš? Na teh straneh je veliko več storitev, kot jih povprečen uporabnik sploh uporablja. Poleg tega je treba vso kodo zaradi izboljšanja odzivnosti iz ASP prepisati v PHP. Ker ti je to domače, verjetno veš kaj pa ta poseg pomeni. Vse kar je narejeno napisati ponovno, ker je danes na voljo boljša tehnologija, kot je bila včasih. Mislim da je dovolj vsega tako za plus uporabnike kot za neplus. Vse na tem svetu pa se razvija in mislim da se tudi ta stran. Če se pa ne s tako naglico, kot bi si želela, pa žal. Ampak lahko bi vsaj napisala, kaj je takšnega, kar se ti zdi, da pogrešaš, da bi recimo pustila princip in segla po denar Kot ti bodo morda povedali drugi ponavadi naredim veliko tega, za kar uporabniki izrazijo željo. Upam pa si napisati, da povprečen obiskovalec te strani ne pogreša ne vem česa. Poglej si to čudo: Na KulSlo jih je v 5 minutah okrog poldneva denimo 120, od tega je 10 ali 20 prijavljenih. Kje pa je ostalih 100? Ne izkoriščajo niti tistega, kar jim je na voljo. Jaz sem tudi rekel svoje, tudi nič zlonamerno, ampak eno je plačljiva stran, drugo je pa tržna donosnost strani. In če misliš da manj delamo na strani, kot smo plačani se pa zelo zelo zelo globoko motiš. Kar pa sem mislil povedati Tjaši, je to, da delam na odpravljanju nekih napak na strani, ki so bolj pomembne kot je nova storitev z novimi napakami. Zato nisem imel časa. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

25. nov 2005 21:33

Jernej . jade

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

25. nov 2005 21:34

Ja, jasno mi je, da to ni kar tako... Zelo jasno! V bistvu bi se veliko bolj izplačalo naredit vse na novo (magari s pomočjo Mambota), kot packat vsako malenkost. Ah, ja, no, tu so še neskončne baze pa forum... Vsaka čast, da ste vse to naredili na tak način... Govorila oz v mislih sem pa imela predvsem velik potencial, ki je v tej strani - predvsem kar se tiče tržne donosnosti. In ne gre se za to, da bi tu kaj dejansko pogrešala (no, ta ideja z napravami je superca, upam, da bo čimprej zaživela), ampak mi kot navadnemu uporabniku nič ne fali. Čestitke so krasne, tudi beležka je fajn, ampak tega dejansko ne rabim! Tako da bi, če bi se že naročila, ta znesek bil le v namen, da se ohrani tako super stran. Seveda z upanjem, da se boste okorajžili tudi za kakšne radikalne spremembe. Enkrat bo treba... Lp, Tina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. nov 2005 0:10

Lunika: Žal še zdaj ne vem o kakšnih radikalnih spremembah govorite? Zakaj bi delal radikalne spremembe na takšni strani, ki so se je uporabniki lepo navadili? Jo vkalupil v izdelan Content management sistem in stran se bo izgubila med množico drugih. Stran je nekaj posebnega in to zato, ker jo delamo ljudje, ki jim ni vseeno in jo obiskujejo obiskovalci, ki jo imajo radi in se tukaj dobro počutijo. Tudi tržna donosnost ni vse, čeprav je v določeni mri potrebna. Strinjam se, da je treba strani izboljševati, spreminjati, dopolnjevati, prisluhniti obiskovalcem. Če ne želite o tem na forumu mi pišite na zasebno sporočilo, prav? Sicer pa vem, da so vaše opombe dobronamerne, saj ste naša članica, ki je že kar nekaj prispevala. Vidim, da imate že veliko sporočil na forumu. Koliko lažje je najti novosti, če imate pluska . Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti