Kulinarika international- srecanje kulinarike

karmenslo  

član od: 12.2.2002

sporočila: 87

tema odprta - 26. okt 2005 14:49 | ogledi: 1.700 | odgovori: 3

Pozdravcek. Berem kako ste se vsi imeli lepo na srecanju, zal se ga nekateri zaradi daljav ne moremo udeleziti. Smrk, smrk.....se posebej ker sem jaz iz Maribora in sedaj zivim v Franciji.

No bistvo mojega predloga je, da se javijo vsi KULINARIKI , ki ne zivjo v SLO, da malo vidimo od kje vse prihajamo. Sem zasledila, da je Julija na Irskem itd.........

Drugace pa je nasa Kulinarika superca !!!!!

francoski pozdravcek

karmen

Karmen

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. okt 2005 17:59

O, Mariborčanka v Parizu. Meni je letos spodletel poskus za petdnevni obisk Pariza (s hčero, moška sta imela en desetdnevni obisk dovolj). Sem že imela plačane karte, tudi doma v kuverti, potem pa bolezen, in sem dobila vsaj takso vrnjeno nazaj. Pa drugič. Živi pa v Parizu tudi moja teta, pa sestrična...Prihodnje leto načrtujem ponoven naskok na to meni ljubo mesto (šestkrat sem že bila tam, pa me vedno znova prevzame...). Boš razpoložena za obisk in kakšno skupno kavo? Da ti povem, kako je kaj v MB? In navsezadnje, iz Marbora je tudi naša veleposlanica... Pozdrav, Mamamia mamamia

karmenslo  

član od: 12.2.2002

sporočila: 87

27. okt 2005 10:58

Draga mamamia, jutri pakiram kufre in pridem obiskat moj Maribor za 14 dni. Prvo kot prvo si bom privoscila dobro govejo juhico, pohanega piseka in dober restan krompir pri moji mamici. Ja, ja pogresam naso kuhinjo in okus po domacem. Zivim v Calaisu na S Francije, kjer gredo trajekti za Anglijo, Pariz je 250 Km stran od mene, tako da ne bova mogli kofetkat (francozi itak ne znajo pripravit dobre kave). Mamamia si pa zakon, ker si organizirala srecanje v MB in celo uspela animirat da ostali pridejo v TOTI MB. pozdravcke Karmen

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

27. okt 2005 11:56

Karmen, vprasaj me, ce sem Mariborcanka.... smeski ne delajo :---( Ja, lahko se lotimo te akcije, ki si jo predlagala. Kje se dobimo? Vodijo vse ceste v Rim? julia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti