Prenovljena naslovnica

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

14. okt 2005 18:39

Kar malo sem razočarana, da ste tako hitro odnehali. Zame je bila nova naslovnica ok. Pač bolj moderna, v evropskem stilu. Res škoda. Julija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. okt 2005 19:05

Nismo odnehali, samo nekaj je bilo z njo narobe, ker nekateri uporabniki niso mogli na portal. To je bil dovolj velik razlog, da sem jo "povlekel nazaj", zdaj moram pa ugotoviti, kaj je bilo narobe. Torej vsi brskalniki, različni člani, nečlani itd... Ko bo prišla nazaj, bo močnejša Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

14. okt 2005 20:11

Madona Julya pa mi povej kakšen je evropski stil? Lumpica

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

14. okt 2005 23:26

Jaz sem hotela pogledat to novo prvo stran,ker imam tudi jaz link kar direkt na portal,pa vidim,da je vse tako kot je bilo. Zdaj mi je že jasno zakaj!Upam in držim pesti, da boste lahko zadevo čimprej popravili! Trikrat hura za Kul slo!!!!!!!!! Marjetka cvetka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. okt 2005 23:37

Lahko si jo ogledate tukaj: http://www.kulinarika.net/default1.asp in poveste ali imate zastavice ali ne. Ne vidim nobenega razloga, da se ne bi naložile. Sicer pa menim, da bi se moral odpreti kar portal! Ampak potem bodo vsi tujci hodili na SLO portal in klikali na angleško zastavico kar bo naredilo nepotreben promet na portalu, ki je že tako obremenjen. To je edini razlog, da se ne odpre kar portal. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

15. okt 2005 2:04

Ne, zastavic res ni - sem kliklila na Triglav, pa se je odprl portal. LP Dušanka

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

15. okt 2005 8:35

Pri meni pa se pokažejo tudi zastavice (že prej, ko je bila nova stran še gor in tudi zdaj, ko kliknem na Jernejev link). Nova stran je lepša, na nek način "izčiščena" res pa je, da kuharčka na sedanji vstopni strani bolj odigrata vlogo "nagovarjanja", komunikacije. Gotovo bolj kot dobro obložen krožnik ;) Kar pa se tiče delovanja vseh strani: meni vedno funkcionira hitro in brez problemov. Lep pozdrav! lunacka

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

15. okt 2005 14:03

Jaz sem ta moment ponovno kliknila na Jernejev link, pa zopet nič zastavic in kuharčkov, samo napis KULINARIČNA SLOVENIJA Slovenski kulinarični portal, spodaj pa Triglav z zeleno vejico, če se mu približam z miško se napiše "pogrinjek Slovenije" in če tu kliknem, pridem na Portal. Hecno, da vsaki pokaže drugače, a ne? Mi pa sicer vse dela normalno, tudi jaz nimam nič problemov.LP Dušanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. okt 2005 14:08

Dušanka, ali lahko kliknete osveži (reload), da se ponovno naloži, morda se vam ni naložila celotna grafika. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

15. okt 2005 14:08

Jernej, pravkar sem ugotovila, za kaj gre. Če kliknem na vaš link, se odpre pomanjšana stran in ker ni tistega ravnila, s katerim bi lahko dvignila sliko, ne vidim zastavic. Ko pa sem vtipkala ves naslov, se mi je odprla cela stran in tudi obe zastavici spodaj. Ker pa imam kot domačo stran nastavljen kar Portal, se nisem nikoli obremenjevala z naslovno stranjo, mi je všeč ta nova kot tudi prejšnja. LP Dušanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti