Potrebujem nasvet

neznan uporabnik
tema odprta - 19. sep 2001 17:22 | ogledi: 2.914 | odgovori: 5

Pozdravljeni.

Potreboval bi nasvet oziroma priporočilo kakšne gostilne (gostišča), kjer bi imel poročno slavje in bi izpolnjeval naslednje kriterije:

-cca 60 gostov (od tega 10 otrok),

-igrišče,

-možnost najema sob,

-oddaljenost od Ljubljane 30 km,

-dobra hrana ;)

Ker sem naštel veliko kriterijev sem pripravljen tudi na kompromise, vesel pa bom vsakršnega priporočila ali nasveta.

Želim vam lep dan. Tomaž

neznan uporabnik

19. sep 2001 20:00

S tem nimam lastnih izkušenj, ker pa se bom naslednje leto poročila, sem že malo nabirala izkušnje drugih. Mislim da hotel v Preddvoru izpolnjuje vse tvoje zahteve. Baje da imajo dovolj prostora za toliko gostov, sobe lahko najameš in ni daleč od Ljubljane. Mislim da imajo tudi igrišče (če se dobro spomnim), je pa tam tudi jezero (kopanje in čolni, pozimi drsanje), glede hrane pa ne vem. Kolegica, ki je bila na eni poroki tam je bila navdušena.

neznan uporabnik

19. sep 2001 21:15

Hojla! Glede na to da omenjas kraj, ki je 30 km oddaljen od Ljubljaner me zanima, proti kateri smeri bi sli (Primorska, Gorenjska, Štajerska ali Dolenjska) Lep pozdrav

neznan uporabnik

21. sep 2001 16:43

Prednost bi dal Dolenjski sledila bi Ljubljana z okolico ter Gorenjska. Glede hotela Preddvor pa se bom še pozanimal.

neznan uporabnik

24. sep 2001 11:23

Zdravo, moj prispevek upam, da ne bo predolg, je pa res, da sva z mozem gostilnam posvetila kar dosti pozornosti, ko sva se midva odlocala, kje. Imela sem priblizno enake zahteve kot ti, le otroskega igrisca si nismo zazeleli, ker otrok na poroki skoraj ni bilo. Najin zozeni seznam je zgledal takole: 1. Gostilna Storovje, Selo pri Radohovi vasi (smer Dolenjska; morda zate malo predalec iz LJ., imajo sobe - 8 dvoposteljnih, veliko parkirisce, dve dvorani, dobro domaco hrano) 2. Jamarski dom na Gorjusi (smer Domzale; mislim pa, da sob in igrisca nimajo, ostali pogoji so izpolnjeni; so pa precej hitro zasedeni, za september recimo je treba ze za pusta ukrepati) 3. Gostilna Kimovec, Zg. Hotic (smer Litija; mislim, da imajo sobe in dobro hrano, za igrisce pa ne vem, le cesta je zelo blizu) 4. Penzion Zaplata, Preddvor (smer Gorenjska, pravzaprav malo pred Preddvorom; imajo sobe, igrisce, dobro hrano-poznani so po divjacini, a niso ravno specializirani za poroke, jo pa naredijo in to lepo) 5. Hotel Bellevue, Smarjetna gora nad Kranjem (smer Gorenjska, sobe so, igrisce tudi, manj kot 30 km iz Ljubljane, kvalitete hrane pa ne poznam) 6. Gostilna Zajec, Lahovče pri Brniku Najbrz bi se imela povsod lepo, a izbrala sva Storovje zaradi lepe dvorane. In imeli smo se res lepo. Samo opomba: K temu, da se imas na svoji ohceti lepo, precej pripomore muzika. Toliko z moje strani, ce imas se kako vprasanje, se oglasi, sicer pa lepo praznujte vajino poroko. Lep pozdrav, Majda PS Se opravicujem za morebitne sumnike.

neznan uporabnik

24. sep 2001 13:40

Hvala za nasvete. Mislim, da si bova z izbranko temeljiteje ogledala (in preizkusila) Penzion Zaplata in Bellevie. Muzika je res pomembna, žal pa velja malo denarja malo muzike-potrebno bo potegnit kakšne VIP. lepo se imejte in hvala Tomaž

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti