Danes že cel dan pošiljam recept za mesni burek pa nikakor ne gre, stalno javlja napako. Sedaj mi je končno uspelo in pogledam v svojo beležko, pa vidim da je sedaj kar 7x poslan rewcept....se opravičujem!!!! Kako je to možno?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ANJA![]()
Danes že cel dan pošiljam recept za mesni burek pa nikakor ne gre, stalno javlja napako. Sedaj mi je končno uspelo in pogledam v svojo beležko, pa vidim da je sedaj kar 7x poslan rewcept....se opravičujem!!!! Kako je to možno?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ANJA![]()
Bojan
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične SlovenijeKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.