Težave s pošiljanjem recepta

pixna  

član od: 28.12.2005

sporočila: 10

26. jan 2006 13:59

Pozdravljeni! Imam eno vprašanje v zvezi s pošiljanjem receptov. Ze 2x sem poslala recept in OBAKRAT JE IZGINIL iz beležke, kjer naj bi se nahajal do objave. Prvič je izginil, da niti ni prislo do točke 1, drugic pa mi je izginil ko je prišel do točke 2. Imam številko recepta, če bi kaj pomagalo. Prosim za odgovor. Lp, pixna

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

26. jan 2006 16:09

pixna, sem šel v administracijo pogledat, pa med čakajočimi na objavo NI nobenega tvojega. Se pa spomnim, da si mi ene rože namesto slike recepta poslala pred dnevi...hvala! LP Bojan

pixna  

član od: 28.12.2005

sporočila: 10

26. jan 2006 16:41

Bojan je napisal/a:
pixna, sem šel v administracijo pogledat, pa med čakajočimi na objavo NI nobenega tvojega. Se pa spomnim, da si mi ene rože namesto slike recepta poslala pred dnevi...hvala! LP [bojan] Bojan
ROŽE???? Nemogoče! Par dni nazaj sem isto vprasanje poslala uporabnici Damjani (domnevam da lektorici), ki mi je pred tem ze poslala sporocilo, da sem dopolnila osebne podatke v profilu. Stevilka tega poslanega recepta je 5996 (preventivno sem shranila screen shoot). Najbolj nenavadno mi je da je recept BIL v bazi (posledicno tudi v beležki) in je čakal na lektoriranje, potem naslednji dan ga pa kar ni bilo več, kot da ga nisem poslala sploh. In to sedaj že drugič. Pred tem nisem obljavljala receptov, ker sem bila samo neregistrirana bralka in iskalka receptov. lp, mičken žalostna Pixna PS: še vedno lahko posljem rože (a kaktus bo vredu? ) pixna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti