"domača ribana kaša"

Pozdravljeni

V kakšnem multipraktiku pa naredite kašo? Jaz jo sicer delam na klasicen nacin z ribanjem, a sem tako radovedna :) 

Zanima me rok trajanja ribane kaše. Se mi je ne ljubi vsakič delat, bi jo mal prihranila. :) 

Firbčna_kuharica

Za sproti jo iz 1 jajca naredim kar v  mini sekljalniku, ki je v kompleti s paličnim mešalnikom. Na zalogo jo pa vedno ročno naribam iz trdega testa. Ta slednja mi je po okusu bolj všeč.

 

Cila

Če jo dobro posušiš, jo lahko hraniš tudi nekaj mesecev.

rimljanka

rimljanka je napisal/a:

Če jo dobro posušiš, jo lahko hraniš tudi nekaj mesecev.



rimljanka

 

To delamjaz, ko mi ostanejo jajca in moka od paniranja. Se obnese, le dobro posušiš, enako kot rezance.

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.