Vprašanje

neznan uporabnik
tema odprta - 7. sep 2001 20:58 | ogledi: 2.262 | odgovori: 3

Velikokrat si natisnem določene recepte, ki so objavljeni na straneh KulSlo. Zanima me, če je mogoče, da bi vsak obiskovalec s posebnimi znakci označil recepte, ki jih je že natisnil in shranil v zbirko, da mu ne bi bilo treba razmišljati, ali ta recept že ima ali ne. Ker si jih ne printam sproti, se večkrat zgodi, da najdem v zbirki dva ista.

Pozdrav,

Beti.

neznan uporabnik

8. sep 2001 10:57

Beti, ker trenutno ni Jerneja pri roki, naj "kulinarični risar" poskušam odgovoriti na tehnično vprašanje: uvajanje "moje kulinarike" bo omogočilo tudi vse te male komoditete, ki so vezane na posameznega, točno določenega obiskovalca. Podatki o tem, kaj ste si že ogledali, natisnili, kaj ste si dali v svojo "košarico", se spravijo v cookijih - nekaj na vašem disku, nekaj na strežniku. Čeprav tole prijavljanje na KulSlo predstavlja težavo, mogoče tudi pomisleke v smislu "Veliki brat nas opazuje..", vseeno menimo, da s tem delamo velik korak naprej. Torej vse omenjeno, pa mnenja o posameznih receptih, ki jih bomo lahko kot uporabniki naknadno vnašali, pa še kaj, naj bi postorili v naslednjih jesenskih mesecih. LP Bojan

neznan uporabnik

21. sep 2001 21:05

Ja, en del Moje Kulinarike bo omogočal tudi shranjevanje receptov v beležko, tako da jih boste imeli vedno pri roki. Tudi tiskanje bo lažje, vendar ne vem v tem trenutku, če bo tehnično izvedljivo, da bi brskalnik sam zaznal, kdaj ste si recept natisnili. Lahko pa zraven damo kakšne kljukice, ki jih po želji vključite in prostor za komentarje. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

22. sep 2001 8:31

Ja, to bi bilo enkratno! Beti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti