Pesem o kolesu

leale  

član od: 20.8.2004

sporočila: 41

tema odprta - 18. avg 2005 18:34 | ogledi: 5.555 | odgovori: 6

Lepo prosim, če ima slučajno kdo sestavljeno kakšno šaljivo pesmico o kolesu. Svakinji smo za 30 let kupili sobno kolo, pa se mučim z nenkakšno pesmico oz.šalljivimi navodili za uporabo, pa mi nekako ne steče.Zelo bi bila hvaležna.

leale

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

18. avg 2005 18:58

O,o,o, poglej, poglej kolo, kak se suče brez prestanka, kadar ga poganja Anka, o,o,o, poglej, poglej kolo. Nekako takole smo se igrali v rosnih letih. LP in

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

18. avg 2005 22:31

Ampak tale stran se pa ne odpre. Pravi preverite naslov in poskusite znova. Ali pa samo jaz ne znam ali je res nekaj narobe. Julija

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

19. avg 2005 9:11

No tale pesem je na tem linku, če imate težave z njim. @Leteci potepuhi @Bicikl Ukradu sem bicikel pofarbu sem ga mal, s plave na rumeno, da navjo me spoznal sem mal ga se sfriziru zdej zgleda kot iz zlata mu kupu se verigo, da lohk zaklenem ga Ko vozm se po mestu da frajle vidjo me drvim cez tromostovje pri repu srecam te me vprasas kolk je ura ne vem, ker mi stoji pa pravs, da zlo je vazn ker tolk se ti mudi Vsed se gor na stango bova tko hitrej prsla dej noge bl u luft, da bom lahk prtisku kar se da se cela zemlja trese, ker tolk hitra sva je treba pocasnej, da nav guma pocila Pr republiski upravi cez rdeco peljeva policaj naju ustavi in me oklofuta nikoli u ta rdeco, bos spendrekom dobil naredu bos nesreco, ce bos u ta rdeco ril. Vse sorte me sprasuje, trdi da sem pijan se tebe nadleguje, ker nadlezen je organ vprasa za bicikl in z lukno mi grozi ti si pa cist ze zivcna, ker tolk se ti mudi! refren Marjetica Sporočilo je spremenil(a) sluga dne 19. avg 2005 09:12:40

burbonka  

član od: 15.5.2005

sporočila: 402

19. avg 2005 15:27

Ko smo kupili mojemu očetu kolo za rojstni dan, smo napisali preprosto: Zdrav duh v zdravem telesu - ___(ime)___ na kolesu. Zraven teksta je bila njegova slika, ki smo jo (izrezano figuro) prilepili na sliko kolesa. Kolo smo prevezali z res ogromno pentljo, na prtljažnik smo mu pa dali malico - žemlje in domače klobase v papirnati vrečki (njegova priljubljena malica). Je bilo veliko veselja, za nas, ki smo kar puhteli od idej, kaj bi še kje okrasili in zanj. Upam, da sem kaj pomagala, če ne pa vsaj pripomogla do kakšne ideje! lp, burbonka

leale  

član od: 20.8.2004

sporočila: 41

19. avg 2005 19:35

jA SUPER, HVALA!! leale

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti