Radenska

Na zalogi imam kar nekaj Radenske, ki bi jo rada porabila za kakšne jedi ali sladice. Kakšnih posebnih receptov, kjer bi se priporočala Radenska, nimam. Zaenkrat jo dodajamo samo masi za palačinke, da so bolj krhke.

Prosim za pomoč - kje jo lahko uporabim?

Lp,

burbonka

Jaz dajem radensko v testo za kruh, za pice in focaccie, da so bolj rahli. Z radensko nadomestim ostale tekočine. Lp, tjas
To bom zagotovo poskusila! HVALA! burbonka
Nekaj receptov je tudi v bazi: http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=1638&besed http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4245&besed http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4840&besed Pa mnogo sladkih užitkov! LP, Stanka
Za muffine, ko postane masa preveč suha... lp juhica
Hvala za posredovane recepte Nekaj tega bom zagotovo poskusila, tudi v muffinih. lp burbonka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti