Tečaj kuhanja

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

tema odprta - 1. avg 2005 22:22 | ogledi: 2.418 | odgovori: 6

pozdravljeni!

forum in kulinariko spremljam že nekaj časa. z vašo pomočjo sem spoznala 90 dnevno ločevalno dieto in shujšala na želeno težo.

do sedaj sem le prebirala vaše poste sedaj pa sem se končno odločila, da se včlanim.

zelo rada kuham in pripravljam razne sladice. tukaj pa je moj problem. sem študentka in vsega do sedaj sem se naučila preko revij in interneta. do sedaj je nekako šlo. sedaj pa imam željo naučiti se okraševanja tort, kot to počno pravi slastičarji, pa tudi bolj profesionalnega kuhanja, kot to počno najboljši kuharji.

zanima me, če kdo ve kdo oz. kje se izvajajo tečaji kuhanja in okraševanja tort. pa mogoče še ceno, kajti študentski žep je bolj plitek.

najlepše hvala in uživajte v počitniških dneh.

tammy

sajovict

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

1. avg 2005 22:52

Mojster Goljat v Škofji Loki ima med ostralimi tečaji tudi enega o okraševanju. Tečaji niso dragi, mislim, da celo manj kot 10.000 tolarjev. In tiste, ki so že bile pri njemu, so zadovoljne. Sama še vedno "usklajujem svoje urnike", da bi mi uspelo si vzeti dovolj časa. tjas

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

2. avg 2005 9:35

ojla! hvala za podatke. tale g. Goljat ima super vse organizirano. vendar pa bi bilo preveč enostavno, če ne bi imela še enega problema in sicer prevoz!!!!! mogoče veste za kakšen tečaj v ljubljani? bilo bi veliko bolj enostavno. drgač bom pač mogla na štop al pa z busom. lp sajovict

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. avg 2005 10:29

Pokliči ga in ga vprašaj, če je še kdo iz Ljubljane zainteresiran za tečaj. Sicer pa pojdi na štop, domov te bo sigurno kdo potegnil. Mi smo se tudi tako zmenili, pa ni bilo treba nikomur z busom. Kar bi bilo tudi težko izvedljivo, dobiš kar precej jedače za s sabo . Loni Makaroni

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

2. avg 2005 21:25

ful hvala za vse informacije!!!! res se že ful veselim tečaja. kakšne so pa vaše izkušnje s tem tečajem? a ste bili še na katerih drugih? ste se velik naučili? lep večer in upam da se vidimo na kakšnem tečaju!!! sajovict

ani4  

član od: 3.8.2005

sporočila: 6

3. avg 2005 19:43

Jaz sem bila že kar na nekaj njegovih tečajih, se da kar dosti naučit. ani4

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti