Riba na soli

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

13. apr 2014 16:11

Jaz se sicer malo strinjam z cenjenim Hedonistom. Ampak, malo. Vem, da ni dobro, pa vendar...

 

Če je Vegeta, česen - čeravno na ribi ali v njej,zgor pa spod pa tak dalje bogoskrunstvo, ja bogostrunstvo. Potem, dragi kolega Hedonist res ne vem kaj je Hedonizem.

 

 

Se smatraš bogoskrunca, nalašč z malo al častitelja česarkoli že. Pa magar smradu

 

Lp

preprost

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

13. apr 2014 16:22

Preprostež, če ti preferiraš vegeto ti nihče ne brani, zaradi mene jo lahko posipaš po ribah po mili volji. Tudi česna lahko natešeš gor,kolikor ti paše. Vse to nima s hedonizmom nič skupnega, prej bi temu rekel plebejstvo. Tako kot smrad,ki veje od nekje.

hedonist

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

13. apr 2014 16:36

Hehe, si pa low count. Ampak down road.

 

Hedonizem je ravno v tem, da si jaz lahko posipam tud lase z vegeto, če mi je. Pa iz tega sproduciram ali pa ne nekaj za kar mislim,da bi mogoče bilo ok.

 

Če je zate hedonizem hodit in se hvalit,da maš svoje ribiče pa se pelješ po ribo v Pulo pa še kam dlje, Hedonizem, pol se vmes vsaj usavi na en kviki. Če si hedonist. Če pač nisi pa ti bog al kdorkoli že naj požegna tvoje poti do ribičev v istri pa severni dalmaciji, pa zelenjave prav tako tam. Daj si vmes vzami čas še za tuzemske užitke, če zmoreš.

Mene pač nisi in ne boš nikoli prepričal s tvojim otokom, tvojimi barbi,tvojimi ribami itd. Pa s tvojo kavo pr tvojih na tvojem otoku, ki čakajo samo tebe. Delaš na komercialki al kaj?

 

 

 

Lp

preprost

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

13. apr 2014 16:56

Samo to bi še dodal. Smrad veje. Z to opazko si dokazal lastnega.

 

Lp

preprost

kuhinja.slo  

član od: 26.6.2010

sporočila: 108

13. apr 2014 17:15

Preprostež,

kuhinja.slo

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. apr 2014 18:14

hedonist je napisal/a:

Če je riba sveža potem ne smrdi. Sploh pa je težko govoriti, da riba smrdi, ima svoj duh, ki pa je daleč od smrada. Tudi začimbe kot so česen, na ali v ribo ne sodijo, saj potem povsem prekrijejo njihovo aromo. Še manj pa gre na ribo vegeta , to je pa že pravo bogoskrunstvo. Sveža riba se samo rahlo posoli , morska manj, saladkovodna lahko nekaj bolj in na gradelo z njo. Nikakor je ne pečemo nad ogljem, zakurimo zgolj z lesom najbolje je če imamo trto, lahko tudi oljko . Ko je pečena ji dodam nekaj kapljic izvrstnega olivnega olja in to je vse.

 



hedonist

Kongratuliram, pa kako se ti ljubi? Ena od stvari, ki me najbolj zmotijo je ko nekdo napiše, da riba " smrdi ", ali da pol celo stanovanje smrdi. Dalj časa samodiscipline me pripelje do tega, da na to ne reagiram.

Glede priprave, oglje, les........... no, ja, mal težje uresničljivo v kakšnem bloku.........

 

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. apr 2014 18:23

Najprej sem napisal in oddal tist zgoraj, šele potem sem videl, kaj je preprost napisal. Torej, preprost, kakorkoli obrneš, nimaš prav: VEGETA NE GRE NA RIBO IN PIKA ( SMRTNI GREH: ČE SE KAJ SPOMNEŠ PRIPRAVE

NA BIRMO )

ežoj

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

13. apr 2014 18:31

A pol tud kruh smrdi al kako? Pol očitno smrdi vse kar gospodom pač ne paše?

 

Jaz si bom pač ribo pa vse ostalo posipal z vsem kar meni paše. Good?

 

V bloku itak vsem sosedom smrdi vse, samo oni sami ne sebi. Zaj ne vem al je to revers thrust na avionu al ne?

 

Meni je to fajn.

 

Da bi ba si jaz dovolil izjavit, da kaj smrdi ali je anprprorijet pa tu nete  najdli.

 

Zame je aproprijejt se kaj hoda pa leze. Sort of spikin es stupid non mener babl. Have najs ening lads

 

Lp

 

preprost

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

13. apr 2014 18:32

Ežoj, jaz prepozno tvoje. ne zamerim tebi. Ponavljam - tebi.

 

Lp

preprost

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

14. apr 2014 15:12

Nekje na vidnem mestu na tem portalu bi bilo treba pripeti napis: De gustibus non est disputandum.

Miroslav Vulović

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti