Podstavki za kozarce

mandarinca  

član od: 4.4.2005

sporočila: 128

tema odprta - 9. jul 2005 14:54 | ogledi: 3.714 | odgovori: 5

Že dalj časa iščem dekorativne plastične (ali kartonske) podstavke za kozarce. Včasih jih je bilo na pretek v različnih barvah in vzorcih v vsaki trgovini s kuhinjskimi pripomočki. Zdaj jih ni - ne morem verjet - nikjer! Dom-interijera nasproti Emporiuma ni več. Kam so se preselili (če so se), nimam pojma. V Harvey Normanu nič, v Lesnini na Brdu namesto tega samo neki kovinski krožnički... V manjših trgovinicah z dekorativnimi gospodinjskimi predmeti tudi nisem našla ničesar. Kam naj grem še pogledat? Hvala za vsak namig!

mandarinca

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 285

9. jul 2005 18:52

Podstavek "Zakaj pa ješ podstavek za kozarce?" je Egon vprašal kolega, s katerim je malical v gostilni. "To je podstavek za kozarce? Čudno! Pa najboljši okus ima od vsega, kar sem pojedel!" Nikita

srotej  

član od: 11.2.2009

sporočila: 1

11. feb 2009 11:34

pojdite na http://rev.si radi vam bodo povedali kaj več o podstavkih pa tudi vzorce dobite srotej

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

12. feb 2009 5:11

Različne podstavke sem videla v Šparu, v Merkurju jih tudi zagotovo imajo. ursula-ce

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

12. feb 2009 5:59

Pa res mislite, da jih po skoraj 4 letih mandarinca še vedno išče?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti