30 let

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

tema odprta - 25. maj 2005 8:17 | ogledi: 4.486 | odgovori: 12

Pozdravljeni.

Dober prijatelj (ne intimni) praznuje 30 let. Kaj mu kupit? Ker ze ima veliko stvari, nimam ideje, kaj bi. Zelje nima nobene, tako da mi je stvar zelo otezil. Imate mogoce kaksno idejo? Lahko je tudi kaj zabavnega.

LP

Maja

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

25. maj 2005 11:59

čao, kakšen skok s padalom, let z balonom, letalom..... spust z raftingom... če je bolj "na easy" pa morda kak vikend v toplica? no, malo dražje variante, morda pride v poštev skupno darilo? Lep pozdravček, S.

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

25. maj 2005 13:15

Darilo naj bi bilo vredno do maksimalno 15.000,00 SIT. Po poklicu je ing. gradbenistva, ce bi to mogoce kaj pomagalo. Ponavadi vedno vem, kaj komu kupit, tu pa mi je zmanjkalo idej. Hvala za odgovore LP Maja

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

25. maj 2005 13:21

Evo v soboto tudi moj sosed praznuje 30.-ko pa tudi nimam pojma kaj mu kupit..... ANJA

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

25. maj 2005 13:46

Ce sta gospodinjca, dobra kuharska knjiga ne more biti slaba odlocitev. LP, Klavdija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

25. maj 2005 14:01

Če je na hece, potem kak komplet ravnil, svinčnikov in šestil, če je že ing. gradb., pa vse v eno čelado, kot jo morajo nositi po gradbiščih. Če pa je bolj resen tip pa kakšno knjigo na to temo, ali pa kaj v zvezi z arhitekturo - imaš čudovite knjige z interierji Provanse, PAriza, New Yorka, angleškega podeželja (tudi kakšna stanovanja imajo tam znane osebnosti), pa še drago niso, okoli deset, enajst tisočakov stanejo. Kaj pa kakšno kovinsko stojalo za steklenice, pa v vsako držalo po steklenico vina? Ali takšno leseno? Imajo tudi taka manjša, tri krat za po tri steklenice, ali večja, ki lahko stojijo kjerkoli v stanovanju? Je kadilec? Kakšne dobre cigare ali komplet za rezanje in shranjevanje pravih cigar? MAmamia mamamia

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

25. maj 2005 14:31

Čao, ali pa pršut in stojalo, če je ljubitelj Krasa .... ali celo košaro dobrot (mesnine, siri, vino, ...) Lep pozdravček, S.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

25. maj 2005 17:57

A je športnik? Ma kak hobi? Jaz mu knjige o interierjih ne bi kupila, če ni arhitekt ampak gradbenik... Veliko idej dobiš, če v googla odtipkaš gift basket... Veri

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

25. maj 2005 20:27

Kaj pravis pa, če mu plačate tečaj kuhanja pri mojstru Goljatu. Kolikor sem gledala, stanjejo 8000 tolarjev, lahko ga vpišete v enega od tečajev za gospodinje! Zvenelo bo kot dobra šala, zraven pa (seveda če mu je kuhanje vsaj približno všeč) mu bo še prav prišlo. Na primer tečaj Vrtna zabava ali pa Kuhanje v voku bi bila tudi za moškega čisto kul - verjamem da Fino čajno pecivo kot tema tečaja mogoče ne bi zapalil pri moškemu Mogoče bi mu bil všeč tudi kupon za X vstopov v kak vodni park (na primer Atlantis v LJ ali pa tisti v Čatežu, v Podčetrtku,....) Še tretji moj predlog pa so masaže, pa naj bodo tajske ali pa kake druge - to je sedaj tako moderno, da je izbira zelo velika. Vsak fitnes center na primer ali pa beauty center jih že ima. Le pozanimat se moraš, kjer so dobri. Midva sva kolegu za rojstni dan (tudi takemu, ki ima vse), kupila plinsko pumbo za kolo z bombico in en majhen razkoščičen pršut. In bil je navdušen. Odsvetujem ti edino "praholovne" (tako jim jaz pravim) zadeve - saj veš, nekaj kar bo naslednjih 100 let prah lovilo in še stran ne bo smel vreči, ker je darilo. Lp, Tjas

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

26. maj 2005 10:50

Ali mogoce katera ve, koliko stane skok s padalom v tandemu? Maja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti