Vprašanje

neznan uporabnik

25. sep 2001 11:30

hahahahaha...tocno!

neznan uporabnik

25. sep 2001 18:58

Ta neumnost z iskanjem slovničnih napak pelje samo v ukinitev Foruma. Če pač komu ni všeč da je ljudem, katerim je bljižja "šefla" kakor tipkovnica naj pač ne sodeluje. Osebno upam, da je na tem Forumu tudi kdo, ki je najprej zakuril v štedilniku in potem šele kuhal. Res ne napišem veliko nasvetov, raje kaj vprašam, sem pa dnevni gost tega foruma in se ne glede na katerekoli slovnične ali pravopisne napake marsikaj naučim. (pa ne o pravopisu) lp matjaz Spremenil(a) - moven dne 25 sept 2001 19:20:52

neznan uporabnik

25. sep 2001 19:30

Bah, saj ne tezimo s pravopisom!? Slo je za malo, nedolzno opozorilo - saj vemo, da velike crke pomenijo "kricanje". Jaz sem Akbarjev odgovor vzel za hec, saj "me je nasel".., tudi on je pri meni nasel napako. (ki pa to niti ni - pisem namrec na Amigi in enkrat smo se ze dogovorili, da bomo tolerirali tele czs-je) LP, Bojan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti