Nov forum: gostinski lokali

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

tema odprta - 13. apr 2005 15:54 | ogledi: 2.243 | odgovori: 8

Odpisamo nov forum o gostinskih lokalih. Prosimo da v njega pišete o informacijah, ki vas zanimajo (kot je recimo kam za rojstni dan ipd.), kritike in pohvale pa pošiljajte v bazo. To ni forum namenjen ocenjevanju lokalov ampak informacijam v zvezi z lokali Kvečjemu če poprosite za mnenje druge uporabnike No, da ne bo pomote, tudi kritike in pohvale lahko pišete, ampak to je forum, ki ni najbolj pregleden in temu so namenjene ocene lokalov, ki jih najdete tudi preko iskalca. Pač bolje in lažje za samo ocenjevanje...

Pozdrav

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

13. apr 2005 16:02

Bravo Jernej, ta nam je res manjkal! Smo začeli v forum o receptih in nasvetih tlačiti veliko "dodatkov". Super ideja. Lp, Tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

13. apr 2005 16:04

Ja, saj KulSlo se deli na dve kategoriji: 1. Priprava hrane doma in vse kar sodi zraven 2. Prehranjevanje zunaj. Medtem ko forum recepti/nasveti spada v prveo kategorijo je manjkal forum, ki bi pokrival drugo. V dobe pol ure sem prenesel več kot 246 sporočil iz drugih forumov in jih tako razbremenil in naredil bolj pregledne. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

13. apr 2005 17:36

Jernej, jaz imam pa eno vprašanje (mogoče je malo hecno:). Kako pa se sprehajaš med posameznimi forumi. Če bi si, recimo želela ogledati samo sporočila iz foruma naslovljenega Gostinski lokali, ne bi znala priti tja. A se to sploh da? Hvala za odgovor in lp ===

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

13. apr 2005 18:15

Ja seveda se da, v tem je čar... Takole: 1. Na levi solnici kliknite FORUM ali 2. Pri pregledu vseh tem v vseh forumov (VSI iz portala) izberite potem le enega od njih. ali 3. Kliknite na logo FORUMI na portalu... Bom pa še dopisal, da malo poenostavimo. Tudi Pluskom bomo naredili, da se na portalu lahko prikazujejo le teme iz forumov, ki so izbrani v nastavitvah. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

13. apr 2005 18:29

Že, že, ampak potem se mi spet odprejo vse teme. Še vedno mi ni jasno, kako prideš do točno določenega foruma, denimo z naslovom "Gostnski lokali"? Res, da nisem preveč tehničen tip, ampak nekako sem mislila, da KulSlo pa obvladam...

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

13. apr 2005 18:45

Ko prideš na seznam forumov, si izbereš željenega in klikneš na njegovo ime. Moral bi se ti odpreti seznam vseh tem v tem forumu. Torej: na prvi strani klikneš na povezavo Vsi forumi, ko ti odpre poimenski seznam forumov, klikneš na ime tistega, ki si ga hočeš pogledat, in se ti odprejo teme tega foruma (če se ne motim, so v časovnem zaporedju). Nisem Jernej, upam pa, da sem vseeno poamgala. Lp, Tjas

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

13. apr 2005 19:18

Ahaa! Zdej pa vem! Hvala! ===

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

13. apr 2005 19:58

Ja, Jernej pove preveč tehnično. Ampak najlažje pa je če kliknete solnico na levi FORUM ali pa sliko FORUM na portalu. Pa še spomnil sem se da je na portalu pod zadnjih 15 tem tudi napis VSI FORUMI, tudi klik tja pripelje na centralno stran foruma. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti