Katera je VAŠA začimba, brez katere ne gre?
Moja je majaron in žajbelj, ki ga vtaknem prav povsot.![]()
Lumpica
Katera je VAŠA začimba, brez katere ne gre?
Moja je majaron in žajbelj, ki ga vtaknem prav povsot.![]()
Lumpica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.