Kuharski tečaji

neznan uporabnik

24. jun 2001 16:44

Mislim, da na forumu odgovarjam "brezplačno". Šlo se je za kaj več, kot so omenjeni kuharski tečaji, kjer dobra volja ni dovolj, saj je treba plačati v "zlatu". Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

24. jun 2001 17:55

Dragi Henri, ce bi prebrali vsa sporocila, bi videli da mene kuharski tecaji ne zanimajo - v debato sem se spustila le ko sem opazila da so zelje nekaterih da se stvari odlozijo na Kulinaricno Slovenijo, oni pa tega ne zmorejo. Sama vam tega tecaja ne morem organizirat - razen ce se pripeljete v ZDA, kjer se trenutno nahajam, in vam to stvar zelo lahko organiziram. Tu vam za $100 lahko ponudim tecaj dekoriranja tort (ne v moji reziji) od osnov do profesionalnih dekoracij (4 stopenjski tecaj). Na Kulinaricnih Institutih se lahko naucite kuharije, kakrsne vam srce pozeli, od New Yorka do Los Angelesa. Najlepsi pa mi je bil tecaj na Havajih, a to je ze popolnoma druga zgodba. Se vedno mislim da bi se (po odzivu bralcev sodec) s taksnimi tecaji lahko lepo zasluzilo. Povprasevanja je veliko, ponudba pa skopa, tako da bi tecaji v pravilni organizaciji, s pravo kuhinjo in pripomocki, lahko postali zelo uspesna ideja (a o tem sem tudi ze govorila). LP

neznan uporabnik

25. jun 2001 10:58

Spostovana Nahoku in Jernej Seveda ste mi Vi in Jernej dovolj jasno sporocili, kako in kaj. Ostalim Forumovcem na tej temi tudi. Iskanje organizatorja - ponudnika tecaja mediteranske (ali kitajske) kuhinje pa se vedno obstaja. Moje iskanje resitve je ze na poti Lep pozdrav Henri

neznan uporabnik

25. jun 2001 18:30

Res se da v Ameriki imeti tečaj,imela sem jih več. Pa še moja izgovorjava ni bila ne vem kaj. Potrebno je dobiti nekaj ljudi, da so pripravljeni plačati. Pri nas bi zaslužila samo davkarija, birokracija in vse skupaj bi tako podražilo, da se ne izplača. Pred leti sem imela tečaje, kitajske, mikrovalovne, sojine in še prenekatere kuhinje. Bilo je enostavno. Danes ko sem hotela imeti tak tečaj, prvo moram imeti zdravniško spričevalo,/plačam sama pregled/ dovoljenje za kar je tudi potrebno veliko birokracije. Imeti vse račune za sestavine, ki jih potrebujem za kuhanje. Pravilno odvesti davek in še in še. Pri tem bi tudi pogledali če je prostor higieničen in če ima ločena stranišča in še in še. Rada bi imela tečaje pri meni doma. Imam znanje, znam ga prenesti na druge, prostora imam dovolj, posode, stroje in vse ostalo. Toda na tak način je lažje da nič ne delam, kot da delam za druge, ki se pasejo na tujih njivah. Zato dragi moji je težko koga dobiti da bi organiziral in vodil tak tečaj. Kar je na Kulinarični Sloveniji je skoraj vse zastonj, torej nas ni strah dela. Marinka

neznan uporabnik

28. jun 2001 10:55

Živijo! Jaz pa sem bila na tečaju v Hiši Kulinarike v Goričanah ( pri Medvodah ). Organizirano smo imele preko Društva kmečkih žena, slišala pa sem, da organizirajo tudi za individualne prijavljence. Poskusite, pokličite in ne bo vam žal. Res izjemen tečaj, ne samo kuhanje pač pa tudi postrežba in izbira jedi.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti