Kuharski tečaji

neznan uporabnik

20. jun 2001 12:51

Maya May piše: Sem ena izmed udeleženk tega tečaja v Repnjah in moram reči, da z izjemo nekaj dobrih receptov ... Ali smo lahko bralci foruma deležni kakšnega od teh receptov?

neznan uporabnik

21. jun 2001 2:26

Zanimivo da nihce ni komentiral na Henrijevo oceno: "Jaz si predstavljam stroske za souporabo kuhinje in zivil pri 4 urnem tecaju za 12 tecajnikov: 200 tisoc tolarjev " To pride v povprecju $70 na osebo - mora biti pa res cudovito opremljena kuhinja da lahko 12 ljudi naenkrat kuha, jesti se morajo pa samo jastogi!! Poleg tega tukaj se manjkajo stroski glavnega strokovnjaka?! Spremenil(a) - nahoku dne 21 jun 2001 05:17:21

neznan uporabnik

21. jun 2001 7:32

Spostovana gospa Hvala za Vaso pripombo. Jastog in podobne "glorije" niso bile stroskovna postavka. Na "sefa" se pa mislil, ker na uro pod 15.000.-SIT najbrz ne bo prisel? Stevilo oseb lahko zmanjsamo. Recimo 6 oseb, potem se strosek tecaja zniza za pribl. 15.000.-SIT. Dobro urejena kuhinja in uporaba posod in ves ostali pribor pa tudi ni zastojn. Toliko v ramisljanje ostalim. Mogoce se pa najde nekdo, ki nam bi ponudil tak tecaj za bistveno manj denarja Lep pozdrav vsem skupaj Henri

neznan uporabnik

21. jun 2001 10:56

[citat] Maya May piše: Sem ena izmed udeleženk tega tečaja v Repnjah in moram reči, da z izjemo nekaj dobrih receptov ... Ali smo lahko bralci foruma deležni kakšnega od teh receptov? [/quote] Morda enkrat v prihodnosti, trenutno je čas izpitov :)

neznan uporabnik

22. jun 2001 13:55

Glede kuharskih tecajev mislim, da bi bilo najbolje kar na kaksno srednjo solo za gostinstvo in turizem poklicat ter se z njimi dogovoriti za prostor ter tudi za ucitelja strokovnega pouka kuharstva, ki bi bil pripravljen prikazati in nauciti nekaj kuharskih vescin tudi druge. Jaz sem bil lansko jesen na kuharskem tecaju preko SOU-a na srednji gostinski soli v Izoli in je bilo ful poceni. Imeli smo tridnevni vikend tecaj morske kuhinje, ki ga je vodil Bogomir Strohsack (avtor knjige morska kuhinja) in moram reci, da je bilo zelo poceni. Bilo nas je samo 12, kuhali, pa smo v ucilnici za kuharski pouk. Tak trodnevni tecaj skupaj z spanjem v dijaskem domu je stal samo 15.000 sit. Mislim, da bi se dalo kaj podobnega urediti, samo poklicat je treba na kaksno gostinsko solo in se dogovoriti z ravnateljem. Zelim vam se veliko kulinaricnih uzitkov. Peter

neznan uporabnik

22. jun 2001 15:10

...in za katero "kuhinjo" se gre, in kdo naj bi poklical? A "tajnica" Kulinaricne Slovenije Lep soncen zahod vsem skupaj Henri

neznan uporabnik

24. jun 2001 0:55

Dragi Henri, ce zelite imeti kuharski tecaj, potem je najlazje da se sami organizirate, in recimo na ta forum posljete ustrezna vprasanja (katero kuhinjo bi zeleli, lokacijo, placilo ki bi ga posamezniki bili pripravljeni placati, in tako naprej). Posamezni interesenti lahko vas kontaktirajo preko vasega emaila. Res se strinjam z administratorjem da oni pac vsega ne morejo in moramo se strinjati da smo lahko vsi veseli da opravljajo toliko dela kolikor ga! Malo vec volje in malo manj sarkazma in bo slo!

neznan uporabnik

24. jun 2001 8:20

Spostovana Nahoku ko je gospa Breda 14.06.01 postavila vprasanje za kuh.tecaj kitajske ali sredozemske kuhinje, bi naj po mojem Kulinaricna Slovenija prevzela organizacijo. Pa je g. Jernej povedal kako in kaj. Iz celotnega poteka "dogajanj" (glej tudi obvestila Kul.Slovenije) boste ugotovili, da moramo najti nekoga za organizacijo tecaja. Ce se ne bo nihce sam javil iz tega ne bo nic. Jaz te organizacije ne mislim prevzeti. Kaj pa Vi Pozdrav Henri

neznan uporabnik

24. jun 2001 11:42

Henri, sicer imaš vso pravico do sarkazma, če ti ta najbolj ustreza, boš imel pa možnost se naročiti na nadstandardni paket Kulinarične Slovenije in prispevati nekaj za nove storitve Kulinarične Slovenije. V tujini in doma je svoje "splete" letos in preteklo leto zaprlo mnogo ponudnikov. Zakaj? Ker če denar ne priteka, je v kapitalizmu tako, da zadeva preneha obstajati. Obiskovalci mislite, da mora biti na spletu vse zastonj in takšna mnenja kopljejo grobove dobrim spletnim stranem. Čez pet let bo marsikatera kvalitetna usluga na Internetu za plačati, tako kot plačamo, če pripeljemo avto na servis ali kupimo kruh. Hočem samo povedati, da smo vsi lahko veseli v tem trenutku, da si tole pišemo. Bo pa imel vsak možnost prispevati nekaj tisočakov letno za naš nadaljni razvoj. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

24. jun 2001 16:37

V moje misi se vpleta sarkazem, ceprav mi le ta ne ustreza. Saj vidis, da se "debatni klub", kadar le ta nastane, vse bolj zapleta. Brez pastirja (kontrole) se ovce ne pasejo na eni pasi. A moram zato narociti napovprecni paket, da bi lahko pri Forumu odgovoril na neko vprasanje? Kulinaricna Slovenija mi je vsec in bi mi bilo zelo zal, ce bi je ne bilo vec. Zase bom storil vse potrebno, da bi to spletno stran se v nadalje odpiral, saj sem jo prakticno sele zacel "listati". Pozdrav Henri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti