Plastične škatle za pecivo

leptir  

član od: 1.4.2009

sporočila: 35

19. maj 2009 23:01

pozdrav mene pa zanima, če imajo to embalažo tudi kje na koroškem za kupit.jaz namreč nikjer ne najdem. hvala leptir

Alcika  

član od: 14.9.2008

sporočila: 192

25. maj 2009 11:56

Leptir, nekoliko pozen odgovor, ampak...plastične škatle za torte, kekse in podobno, dobiš na tem naslovu http://www.embalaza-borko.si/ in še po pošti ti pošljejo željeno! LP Alcika

tara31  

član od: 10.6.2008

sporočila: 30

2. jun 2009 15:06

Zelo lepo embalažo za pecivo imajo tukaj: http://www.pelar.si/03_prodajni_program_2_proizvo Jaz sem imela škatlico za pecivo na poroki od tukaj in so bili gostje čist navdušeni. ponavadi povsod dobiš plastiko, zato je to nekaj posebnega. Pa še napis ti gor zrihtajo. tara31

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

2. jun 2009 20:53

Pelar je iz istega kraja kot jaz, tako da smo že večkrat za kakšne priložnosti tam dobili škatlice. Lahko dobiš res zelooo lepe, primerne za poroke in podobno, ali pa čisto navadne, za prenašanje peciva oziroma piškotov sem in tja. Jaz imam takšne in so fine, so tudi precej trdne. Je pa res veliko izbire, pa še sam lahko izbereš napis, barvo... *Alisha*

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

2. jun 2009 21:06

Alisha,je to v Dupljah?Me zanima v katerem koncu.Da glih ne preiščem vse.

 

lp goga

neznan uporabnik

2. jun 2009 21:16

Kakšna je pa cena? Vsaj okvirno? Včasi embalaža ali aranžiranje kar nanese.. Sprašujem za Pelar. japaja

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

3. jun 2009 9:20

Ja gogad, v Dupljah- v Spodnjih, zelo blizu cerkve, nekaj hiš proč. Cene pa ne vem povedati za Pelar Jaz sem škatle dobila za darilo, ker je teta delala tam, tako da je tudi razne druge škatle bolj ona rihtala... Mogoče se bo tara31 kaj oglasila in povedala, koliko je dala za svoje škatle. bannanna, takih škatel še nisem videla, no, podobne samo- take dvonadstropne, se mi zdijo kar fine, če na kakšen piknik ali kaj podobnega nosiš pecivo, no pa tudi za ostalo hrano... So jih imeli v Sparu nekaj časa nazaj v akciji, pa v Mercator tehnika tudi vem da sm jih gledala. *Alisha* Sporočilo je spremenil(a) *Alisha* dne 03. 2009 09:21

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

3. jun 2009 10:00

Čao, mene pa zanima, če imajo razen v podjetju Borko (link zgoraj), še kje te okrogle plastične škatle za torte, s pokrovom? Ker v tem podjetju so cene ualala - 2,5 EUR res ne dam za njo. Oziroma če jih, kje jih kupujete? Če daš torto za darilo, je kar malo smešno, da zahtevaš pladenj nazaj. Sem do sedaj kar tako naredila, da sem kupila kakšnega cenejšega, plastičnega, pa je bil potem za darilo, samo vedno pa znese te poceni pladnje iskat okoli, pa še ful so vsi pobarvani in potem izgleda vse šareno.... Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

3. jun 2009 12:31

Anomis drugače imajo te pladnje s pokrovom pri Sevšku, se je Pitončica razpisala malo nazaj. Tudi meni so se zdele tele cene v linku zelo nabite, ker je tu pri Sevšku še enkrat ali pa še več ceneje, vsaj tele škatle za torto. Drugače pa jaz škatle naredim kar sama. Sem si šla iskat take tanjše kartone (takšne kot iz njih delajo škatlice pri Pelarju), samo kar tavelike, še nerazrezane. Tako naredim samo nekaj rezov z olfa nožem in spnem s spenjačem, pa je hitro narejena čisto kul škatla, ki jo nikomur ni treba vračati. Pa še če so kakšne posebne dimenzije torte lahko pač narediš škatlo po meri. *Alisha*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti