Stana, kaj me nisi sabo vzela?
Veš, da se jaz vedno izgubim tja, če grem sama
Avtoceste mi niso najbližje...
Veri
Torta nogometno igrišče
Moja je bila pa takšna: http://hali.moj-album.com/album/6854912/?os=2
Fotka je slaba,je poskenirana verjetno.
LP,Hali
http://kulinarika.net/recept.asp?ID=9858 (odpri prvo mojo sliko torte)
Jaz sem imela igralce "sposojene" kar z ene igrače.
Mijan
| katka lopatka je napisal/a: |
| tu je nekaj idej za tako torto
http://images.google.si/images?q=socker+cake&ndsp=18&
|
| Veri je napisal/a: |
| Stana, kaj me nisi sabo vzela? |
Veri, ni problem, saj grem itak večkrat. Ko majo pa tolk fajn reči tam.......![]()
ps: zdaj že kar obvladam pot ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
