Če hočeš, lahko jutri pogledam in ti sporočim.
lp Vesna
Torta nogometno igrišče
ksenjako, imajo, vsaj zadnjikrat so imeli!
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
imajo, preverjeno danes.
stana
Jaz sem torto v obliki nogometnega igrišča delala letos za vnučka. Sem čisto poenostavila- čokoladna torta v podolgovatem pekaču, oblečena v zeleno obarvano smetano (jedilna barva) in z belo smetano zarisana polja. V Intersparu sem našla komplet igralcev z goloma in žogo in to je bilo vse. Tudi pri nas je bila največja nagrada navdušenje otrok in slavljenca. Seveda smo vse skupaj poslikali.
ZIMA
Katka, maaaaalo sem pa res
stana
prekmurka pri katerem receptu se lahko vidi slikica?
Začetnica
Moje igrišče je bilo takole http://swarovsky.moj-album.com/album/10134276/ bolj z žogo kot igralci.
swarovski
tu je nekaj idej za tako torto
http://images.google.si/images?q=socker+cake&ndsp=18&
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
