Ugodni nakupi oblačil v lj

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

tema odprta - 18. okt 2004 9:34 | ogledi: 4.499 | odgovori: 29

Zanima me, kje v Ljubljani kupujete oblačila? Nekaj, da je luštno in ne predrago. Za mlade, otroke, odrasle (kaj čem, če smo v družini različnih starosti...). Verjetno bom v tem tednu obiskala našo prestolnico, pa bi šla tudi malo v šoping. Torej - kam zavijete vi?

LP, Stanka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. okt 2004 10:11

Jutri odprejo H&M v City parku, če se ti bo dalo gužvat Loni Makaroni

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

18. okt 2004 11:06

Loni, hvala za obvestilo! Če ne bo velike gneče, bom pa pogledala... Mi je pa pravila prijateljica, ki je obiskala H&M v MB nekaj dni po otvoritvi, da sploh ni našla kaj v svoji velikosti - 38. Če bo manjkala samo ta št., bo pa še kaj zame! Kakšna pa je drugače kvaliteta oblačil v tej trgovini? LP, Stanka

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

18. okt 2004 12:50

Jaz kupujem v H&M v Celovcu že vrsto let. Nikoli še nisem bila razočarana. Ravno prejšnji teden sem bila. Cene imajo ugodne (plašček do kolen 11.990, bunda 10.990). Upam da bo v Ljubljani podobna roba kot je v Celovcu, ker na primer v New Yorkerju v LJ zame nimajo popolnoma nič, v Celovcu pa marsikaj (roba tam ni tako kičasta). Ugoden nakup. Maja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. okt 2004 12:51

Stanka! Ti kar navali, v redu kvaliteta, v redu izbira in normalne cene. In pa veš, da cotica isto stane pri nas kot drugje v Evropi, ker so navedene cene gor (imaš tisto v evrih zraven za primerjat). Edino malo majhen je plac za toliko robe, pa se bojim, da bo na ta račun osiromašena izbira. Za majhne otroke dobiš stvari tako poceni, mi, npr. Baby centra in podobnih trgovin tudi od zunaj ne pogledamo več. Poleg H&M bodo odprli še kar nekaj drugih trgovin, npr. Marks & Spencer (kjer baje kupuje tudi angleška modra kri Čau in veliko uspeha pri gužvanju. Loni Makaroni

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

18. okt 2004 13:10

Meni se zdi H&M neka srednja roba, vseeno moraš biti kar previden kaj kupiš...se mi je zgodilo da sem krilo morala takoj dati popravit šivilji, pa kake nitke pri puloverjih...za ta denar je roba še kar...New Yorker pa je v BTCju čisto zgrešen - za žensko številko 44 in blizu 30. letih je porazna oz izbire ni!!! Včasih ko smo še bolj hodili na sever - Avstrijo sem šla raje v C&A in Odesso - so pa cene nekoliko višje kot v H&M. Sama najraje kupujem S. Oliver, kjer tudi niso prav pretirane cene, pa velikokrat kupujeva tudi v Outletu na Rudniku... P, Maja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. okt 2004 13:16

Jaz tudi kupujem v Celovcu v H&M. Glede tega, kakšna bo ponudba tu, pa sem tudi jaz skeptična. Poznam tudi situacijo z New Yorkerjem, tako, kot je napisala Maja... Cene bodo seveda enake, ponudba pa je odvisna od naših poslovodij... Torej ni nujno, da bodo tudi enake stvari na policah kot v Avstriji recimo. Ampak, pustimo se presenetiti in upajmo na najboljše, ne? Tudi sama bom šla z veseljem pofirbcat, čez kak teden ali dva, ko bo gužva mimo. Saj veste, ponavadi je gneča že na parkiriščih, da ne govorimo o trgovinah, ko pa je kaka otvoritev je pa NORO... ajdi, lidka

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

18. okt 2004 13:27

Če vam ni predaleč priti do Vrhnike,vam predlagam da se ustavite v Blago Mixsu.Velika izbira od športnih do elegantnih oblačil za otroke in odrasle. Vesna Leben

Mikrob  

član od: 9.2.2004

sporočila: 133

18. okt 2004 15:10

Ampak Kitajci so še vedno zakon... LP; Eva

blažka  

član od: 19.7.2004

sporočila: 24

19. okt 2004 11:58

Sem iz Mb. Pri nas je H&M že odprt od septemba. Gužva je še vedno velika - kadarkoli grem, vedno je gneča. Stvari so pa enake kot v Avstriji.Cene so pa nekatere celo nižje kot v Avstriji. Moji otroci - sploh 16 letna hči je razočarana, da so iste stvari kot čez mejo in po drugi strani še razočarana, da imamo sploh omenjeno trgovino v Mb. Prej ni šel vsak čez mejo, zdaj pa kupujejo tudi tisti, ki prej niso hodili v H&M v Avstrijo. Sama sem s tistim, kar kupim zadovoljna, vendar grem še vedno raje v Avstrijo, ker je manj gužve in večja trgovina ter zato tudi večja ponudba. Svetujem, da se 1.dan ne zaletite na otvoritev, razen, če ljubite gnečo. Pa prijeten nakup Ljubljančani. Lp,A

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

19. okt 2004 17:25

Se popolnoma strinjam z Blažko. sama sem bila v H&M v Mb dober teden po otvoritvi in so bile vrste za pomerjanje oblačil takooooooo dolge, da si moral imeti ogromno časa, da si sploh pomeril stvari, katere si si izbral. Mene osebno zelo moti v teh trgovinah to, da imajo ogromno enakih oblačil (npr.puloverjev) :isti model, barva, tako da je velika verjetnost, da ko ga oblečeš naletiš vsaj na dve v istih oblačilih. Bolje dati kakšen tolar več in veš, da nmima vsak drugi takšnega puloverja ali srajčke... Lp, maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti