Ugodni nakupi oblačil v lj

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

22. okt 2004 16:17

Danes sem si tudi jaz ogledala H&M. Kvaliteta tako, tako. Se kaj najde. Sem si izbrala eno krilo in šla samo še malo naokrog, če najdem kaj boljšega . Ko sem se čez slabih deset minut vrnila, ni bilo na obešalniku nobenega takega krila več. Noro. Sem pa prišparala, pa s tem se lahko tolažim, da pač ne bom ena od nekaj desetih v enakem krilu. Čokoladnico sem pustila za naslednjič, sem pa v CHA obnovila zalogo čajev in sicer: Zelena pina colada, Rooibos čokolada-smetana, Rooibos chai in Babičin vrt. Avena

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

23. okt 2004 18:40

Sadna čaja Indijansko poletje in Babičin vrt, , After eight (črni čaj), English breakfast (črni čaj), Japonska češnja (zeleni čaj), Cimet ... Vsakič, ko se odpravim v čajno hišo poskusim nekaj novega, včasih tudi kaj kupim.

tamala  

član od: 10.10.2004

sporočila: 12

24. okt 2004 19:23

pozdravljeni! Maja, a bi mi prosim povedala, kje v Celovcu pa se nahaja New Yorker? Kje blizu H&M in C&A? Se pa strinjam, v Avstriji veliko večja izbira v H&M-u, da o gužvi raje ne govorim!!! Hvala in LP tamala

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

25. okt 2004 7:35

New Yorker je v istem sklopu kot C&A in H&M. Malo pojdi naokrog. Ne vem kako naj ti razložim, da boš najbolje vedela. Od trgovine H&M samo naravnost po isti ulici v nasprotno smer kot je C&A. Ali pa vprašaj. Od H&M je cca. 5 minut hoje. Saj celovčani so prijazni in ti znajo povedat. Jaz sem prvič nabrala kar nekaj krogov. LP Maja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. okt 2004 7:38

Ha, ha, sobota in nakupovanje v Grazu, da ne bo kdo rekel, da je kaj boljše kot pri nas. Tako v H&M kot tudi v C&A gužva taka, da se ti ne da niti centa v trgovini pustit. Mi smo sicer šli po nakupih v Ikeo, tako da smo dobili, kar smo želeli. Pa še kosilo kot se šika. Loni Makaroni

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

25. okt 2004 18:11

Ali ima katera izkušnje s prenočevanjem v tem času tam čez mejo? lp Vesna Vesna Milek Recko

tamala  

član od: 10.10.2004

sporočila: 12

27. okt 2004 20:19

Maja, hvala za odgovor, bomo raziskali Celovec naslednjič, ko bomo tam in upam, da bo tudi nakup ugoden, kot ponavadi! Hvala še enkrat LP tamala

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

15. dec 2004 9:38

Reca in o0stale, ki razmisljate, da bi v tujini po sopingu tudi prespale: pridite na Irsko, oblacila lahko dobite zelooolo poceni. Ryanair je zelo ugoden tako da ze za 40€ dobite povratno karto iz Celovca v London in nato Dublin. Vcasih posljem v paketu prijateljicam, pa se se vedno cudijo cenam in kvaliteti julia

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

15. dec 2004 9:47

Pozdravljena, Julija! Najprej lep pozdrav na Irsko! Tudi meni ni jasno, kako se splača kupovati oblačila na Irskem in jih pošiljati k nam! Potem pa morajo biti res ful poceni, da se to splača! Saj že tudi pri nas dobiš lepa in dokaj po ugodni ceni oblačila, pač niso najboljše "znamke"! Sicer pa, napiši, kako je kaj pri vas? Kakšno imate trenutno vreme, se že pripravljate na praznike? Lep pozdrav! Galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti