Nekoć sem delala solato v katero je šla na trakove narezana paprika, gorčica, olje, menda tudi čebula. Recept sem izgubila in zato prosim za pomoč.
lp Vesna
Vesna Milek Recko
Nekoć sem delala solato v katero je šla na trakove narezana paprika, gorčica, olje, menda tudi čebula. Recept sem izgubila in zato prosim za pomoč.
lp Vesna
Vesna Milek Recko
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Polnjene paprike

Špinačna solata z rukolo, jagodami, oreščki, feto in sladkim balzamičnim prelivom