Pralni stroj

Jacha  

član od: 28.1.2004

sporočila: 105

tema odprta - 24. sep 2004 14:22 | ogledi: 4.691 | odgovori: 58

Potrebujem nov pralni stroj in me zanima kakšne programe naj bi vse imel, na kaj je potrebno pazit in kako ste zadovoljni s tem, ki ga imate doma.

In tisti, ki imate pralne stroje z 10 ali več programi, koliko jih v resnici sploh uporabljate.

Hvala za odgovore, Maja

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

24. sep 2004 14:52

Uporabljam samo 4 ali 5 programov, redno pa le 3. LP, Klavdija

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

24. sep 2004 16:34

Jaz imam sicer starega, a mi pravijo, da je zelo dobro, če ima možnost ročnega nastavljanja temperature. Kar se mi po drugi strani zdi dvorezen meč. Kaj pa če skuham volnene cunje? Ker ga bom tudi jaz v kratkem menjala, se že malo razgledujem okoli in me je strašno pritegnil tisti, ki se polni od zgoraj. Videla sem ga tudi pri znanki, ki pravi, da je z njim strašno zadovoljna. Potrebuje pa manj prostora od navadnega. LP Suzana

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

24. sep 2004 16:37

Imam pralni stroj Gorenje simpel&logical.Ima le 4 tipke(programa) z možnostjo bolj ali manj umazanega perila.Lahko nastavim manjšo,srednjo ali večjo količino vode in zamik pranja. Najbolj mi je všeč,ker mi ni treba posebej nastavljati temperature in je "simpel in logičen program". Napolnim pralni stroj,pritisnem tipko za npr.občutljive tkanine 40 stopinj,tipka start in stroj že pere. l.p Vesna Leben

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

24. sep 2004 18:01

Glede na to da moja logika ne dela ravno najbolje se strinjam z Suzano in imam in bom tudi nadalje iskala pralni stroj, ki mu lahko sama nastavim temperaturo. Imam pa Aristonovo Margerito in je zelooo uspešno prestala dva mulca. Lumpica

izid  

član od: 31.8.2004

sporočila: 261

24. sep 2004 22:19

Imam pralni stroj Kandi, ki ima tri programe in ročno nastavljivo temperaturo pa še tipko za dodatne obrate pri ožemanju pa nastavitev nivoja vode... Sem zelo zadovoljna znjim, saj že osem let pere 4 člansko družino pa enega mačka. To se reče, da nonstop laufa. Lepo pranje!

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

25. sep 2004 8:13

Sem pozabila povedat, da ima moja mamapralni stroj Indesit in ji vse perilo nagnete v kepo, zelo ropota in še po kopalnici hodi. Lumpica

Jacha  

član od: 28.1.2004

sporočila: 105

25. sep 2004 9:29

Lumpica, jaz pa sem ravno zdaj gledala ta pralni stroj v prospektu od Metroja.Cena je ugodna, pa tudi ostalo mi je všeč. Še ima kdo drugi pralni stroj Indesite in se mu dogaja isto kot Lumpicini mami ? Za vse nasvete bom zelo hvaležna, ker sem nameravala v začetku tedna v Metro po ta pralni stroj Lp, Maja

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

25. sep 2004 14:01

Prejšnji pralni stroj je imel za nastavit posebej temperaturo in se mi je zgodilo, da sem naprimer vse nastavila kot je treba,pozabila pa znižat temperaturo iz 95 na 60 stopinj in veste kaj se potem zgodi. Morda imajo drugi stroji s posebej nastavljivimi temperaturami tu kakšno varovalo. Pri tem stroju v 5 letih nisem imela težav,razen da so se povesila vratca ,(slab sistem) vendar je serviser rekel, da novejši modeli imajo tudi ta problem rešen. Vesna Leben

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

25. sep 2004 20:18

Poglej na internetno stran "GAA". Imajo vse možne pralne stroje Od njih sem kupila Elektrolux-ovega, ki se polni z vrha (5 kg) in je širok samo 40 cm. Sem zelo, zelo zadovoljna. Ima ročno nastavljive temperaturo, program pranja in moč ožemanja. Več niti ne rabim. Lp

SABIAN  

član od: 3.2.2004

sporočila: 110

25. sep 2004 21:43

Mi pa smo letos nabavili Aristonovega pralno sušilnega in sicer imaš ful programov, vse pa nastavljaš s pomočjo treh tipk (ima digitalni display). Sem sicer malo oklevala, ker se mi je zdel v trgovini ful zakompliciran, ampak pol sem ugotovila, da ti vse piše na displayu. Sem ful zadovoljna in ga ne bi zamenjala za drugega. Lep pozdrav, Sabina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti