Sporočilo

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

tema odprta - 20. sep 2004 9:49 | ogledi: 1.460 | odgovori: 1

Pozdravljeni!

Tole vprašanje naslavljam na uredništvo.

Ker sem šele pred kratkim postala članica KulSlo, se še ne znajdem najbolje in vas prosim za pojasnilo.

Pred nekaj dnevi sem na forumu postavila vprašanje in med drugim dobila odgovor, ki se ga ne da prebrati na forumu, ampak sem dobila na mojo zasebno pošto obvestilo, da me na KulSlo čaka odgovor od članice, ki sem ga potem odprla. Na odgovor nisem takoj odgovorila in sem stran nato zaprla. Sedaj bi pa rada to naknadno storila in ne vem kako ta odgovor spet poiskati in tej članici odgovoriti.

Upam, da sem stvar prav razložila... za pojasnilo se vam v naprej zahvaljujem!

Lep pozdrav, Katjuška

katjushka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

20. sep 2004 11:14

Zasebna sporočila se nahajajo v oddelku BELEŽKE, ki jo najdete na levi strani pri solnicah. Tudi sicer pa sporočila skoraj ne morete spregledati, ker vam velika animirana kuverta na portalu takoj pri vstopu nakazuje, da ste dobili novo sporočlilo. Kliknite jo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti