Kje naročiti torto?

Danes sem se pozanimala pri kremini in govorila z g. Petrom, imajo te poslikave, izdelujejo jih sami, so zelo krhke te sličice (neprimerne za pošiljanje po pošti), cena le teh pa je 5€, pa še naročiti se je potrebno. LP. evamaja
Meni pa je najboljša torta Razpotnik v Domžalah. Lp beki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.