Kaj pa slaščičarna Kremina v City parku. Meni so všeč.
snorci
Kje naročiti torto?
živjo.rada bi od nekoga nasvet,kako okrasiti torto,ki jo moram narediti za zaključek prvega razreda.nimam nobene ideje.torta bi naj bila v obliki pravokotnika za približno 60 ljudi.prosim za nasvet.
nacih
Za prvošolčke bi bila zanimiva torta, ki bi bila okrašena v različnih barvah, na primer v obliki mavrice, ostanek pri straneh pa modro kot nebo, ali pa z raznobarvnimi oblikami in velikostmi npr. trikotnikov, ki bi skupaj sestavljali celoto. Vsekakor naj bi bila čimbolj pisana, tako kot so otroci različni.
Upam, da sem ti kaj pomagala. Veliko uspeha pri delu.
emily
mene pa zanima kje bi lahko staknila tako torto, da je možno izibrat motiv tako da ti dajo tvojo točno določeno fotografijo na torto, upam da sem zadost jasna kaj želim. in če se komu sanja bi lepo prosila za priporočilo kakšne slaščičarne kjer to delajo pomožnosti v okolici ljubljane še bolje pa na notranjskem.
upam da nisem prezahtevna! hvala za pomoč!
lanica
lanica1
lanica - mislim, da je ta storitev v slaščičarnah že kar razširjena. Govorim sicer za Gorenjsko, a sem prepričana, da je to v Ljubljani še lažje najti. Jaz sem dala narediti v slaščičarni Metuljček na Jesenicah.
Pa še vprašanje za nacih - a pri vas na šoli smete otrokom dajati doma narejeno pecivo? Pri nas so to prepovedali po okužbi s salmonelo...
lp
Dana
Odlične imajo tudi v slaščičarni Pingvin v Plavi laguni za Bežigradom pri nekdanji Astri.
darjasova
Lanica1 tudi, če nimajo v slaščičarni tega greš lahko slikico sama narediti v trgovino pekarmne Vrhnika na Brnčičevi pa jo tja odneseš. Po moje se da tudi zmeniti preko telefona, da ti pošljejo, ne vem lahko pokličeš. Drugače pa imajo res to po moje že večina slaščičarn.
jade
Mogoče malo pozno, pa za nekoga drugega : Slaščičarstvo Kastelic, Malo Trebeljevo.
Zelo dobro in možna dostava.
NUŠA
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
