Kuhinjska napa

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

1. mar 2012 15:47

Vanja_v_ZDA se zahvaljujem za odgovor, bom izločila nape z navadnimi žarnicami.

Mislila sem, da sem kar načitana, kar se nape tiče.... evo ti ga na, sedaj pa ta info vezana na xenon žarnice... V specifikacijah iz interneta (trgovčevih ali prodajalčevih) tega do sedaj nisem zasledila, je pa dobrodošla informacija... le, da jo moram še malce "raziskati"

 

Če bi mi morda kdo lahko povedal svoje izkušnje glede pretoka zraka (npr.: ali je 400 premalo ... in 800 m3/h občutno preveč - tako pravijo trgovci) - bom zelo vesela

LP

 

Sporočilo je spremenil(a) Lipa dne 03. 2012 12:31

mk66  

član od: 29.3.2009

sporočila: 32

8. nov 2012 19:03

Prosim za pomoč!

Kupili smo kuhinjsko napo s ogljenim filtrom , pa me zanima, če je kaj važno kako je filter obrnjen. Na eni strani je črn na drugi pa siv. Na navodlih ni nikjer napisano. Hvala za pomoč!

mk66

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

8. nov 2012 21:14

mk66 če ni navodil nikjer, je najbolje poklicati servis, tam bodo že vedeli.

Sweetie

mk66  

član od: 29.3.2009

sporočila: 32

11. nov 2012 15:19

Sweetie hvala za nasvet. Res ni nikjer nobenih navodil. Smo jih prebrali prav vsi v familiji če bi gdo površno prebral ampak ni blo nikjer napisano. Pozdravček vsem, pa lepo ne preveč deževno Martinovo nedeljo 

mk66

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti