Lepo pozdravljeni.
Zanima me,če je normalno, da je avokadovo olje tako motno (kot tropinasto, ne vem, ker ga še nisem niti kupovala, se manj uporabljala)?
mačka27
Lepo pozdravljeni.
Zanima me,če je normalno, da je avokadovo olje tako motno (kot tropinasto, ne vem, ker ga še nisem niti kupovala, se manj uporabljala)?
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.