Plazovi 2023

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2396

tema odprta - 5. avg 2023 19:06 | ogledi: 825 | odgovori: 3

Sem prvič v življenju videla kako poteka plaz.

Naše sosede močno prizadelo. Ampak je plazeča zemlja polzela mimo dveh hiš in dveh pomožnih zgradb na cesto. Precej dolga pot je bila.

Najprej je tekla čista voda, potem je začela teči umazana rjava voda, potem pa je začela polzeti skupaj z vodo  zemlja.

K sreči se je to zgodilo dopoldne in ni nobenemu nič, tudi zgradbe so ostale neposkodovane, razen zadelani vhodi z blatom.

 

Danes čistijo. Ogromno zemlje. Umazano delo.

Pa še še bo dogajalo v moji vasi. So že vidne nove razpoke.

Držite se! In mirno noč vsem, ki so vas prizadele poplave in plazovi.

 

Anemiilat

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

6. avg 2023 19:41

Katarinči in Primož, tudi vidva in vajini preživljate v teh dneh in urah izjemno težke trenutke. Ostanite močni in zdržite te resnično hude preizkušnje, ki vam jih je prinesla pobesnela narava.

 

primozg  

član od: 11.3.2003

sporočila: 1236

7. avg 2023 19:38

Hvala, rrr

Gorski mož

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12657

7. avg 2023 22:49

  Si enostavno ne moremo predstavljati, kaj preživljate, kar vidimo po televiziji je enostavno grozljivo in zelooo žalostno. Držite se, en velik tudi iz moje strani. Srčno upam.da niste ostali brez hiše, oz. bo še lahko za bivanje, kljub velikem uničenjem, kar je naredila voda. 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti