Program za pobiranje slik z foto aparata

foxpapa  

član od: 14.3.2004

sporočila: 240

tema odprta - 3. feb 2023 9:08 | ogledi: 959 | odgovori: 3

Zanima me, kje se bi dalo dobiti program ali cd za prenos slik z fotoaparata  POWER SHOT A 610.

Na starem računalniku sem znal, po upokojitvi starega računalnika pa na novem nemorem nikako.

POMOČ

Lep pozdrav

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. feb 2023 9:18

Na spletu. Vpišeš, kak program želiš, pa izbiraš.

 

mamamia

vegetar  

član od: 13.1.2006

sporočila: 189

3. feb 2023 19:27

Iz fotoaparata na računalnik ali USB ključ se da brez posebnega programa z uporabo Raziskovalca od Windowsa.

Z miško nad START, desna tipka miške, klikni na Raziskovalec. V raziskovalcu poiskati mapo od fotoaparata in v meniju Raziskovalca označiti pogled ki najbolj ustreza (na primer velike ikone, izredno velike ikone ipd. )

Za kopiranje na CD se rabi poseben program.

Sosedov mulc bi to znal.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. feb 2023 10:28

foxpapa je napisal/a:

Zanima me, kje se bi dalo dobiti program ali cd za prenos slik z fotoaparata  POWER SHOT A 610.

Na starem računalniku sem znal, po upokojitvi starega računalnika pa na novem nemorem nikako.

POMOČ

Lep pozdrav

Pa saj kabel za prenos fotk  fotoaparata je za vse računalnike enak, torej velja tudi za novega, torej te potem, ko je povezava vzpostavljena,  program itak sam vodi, samo klikaš.  Novi računalniki imajo programe že nastavljene, lahko si pa potem izbiraš programe za obdelavo fotk. 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti