Umivanje

budha  

član od: 8.11.2008

sporočila: 13

tema odprta - 28. feb 2020 8:31 | ogledi: 1.231 | odgovori: 3

Pozdravljen vsi,

zadnjič sem ugotovila da sem pri nakupu (brez očal seveda) kupila 2 različna tekoča mila za roke namesto gelov za tuširanje.

Za roke drugač uporabljam trda mila.

Ali lahko pri tuširanju uporabim tekoče milo za roke. Prosim za nasvet pametnih. Jaz sem skregana z kemijo.

 

budha

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

28. feb 2020 8:45

Sej ne vem a je to preuranjena prvo aprilska šala. Jaz sem tudi skregana s kemijo pa mi zdrava kmečka pamet pove, da lehko. Kakšna razlika pa je med rokami in telesom koža je ista. Ko se boš tuširala ne povej telesu, da je tekoče milo ampak gel za tuširanje. 

mamazeljka

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 616

28. feb 2020 9:38

seveda lahko, tudi s šamponom se kdaj stuširam, če ni gela za tuširanje 

 

imam pa po novem v denarnici med drobižem eno malo lupo, če pozabim očala

 

lupa se dobi tudi kot obesek za ključe

sijasaja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

28. feb 2020 11:42

Nisem iz stroke, tole pišem na podlagi izkušenj.

Če nimaš občutljive kože, morda. Drugače so pa  šamponi za tuširanje nekoliko blažji, saj se na rokah predvideva več in trdovratnejša umazanija.  Raje ga porabi za umivanje rok. Če ti  za roke ne bo dobro del, potem bo za nežnejšo kožo telesa še agresivnejši.  Jaz jih nasploh ne maram, ker mi preveč izsušijo kožo na rokah.  Razen tekočega mila48, ta izgleda vsebuje nekaj več maščobe.  (Saj si tudi las ne umivamo z gelom za volno

Poskusiš pa seveda lahko. Če te bo po tuširanju srbela koža, boš vsaj vedela zakaj.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti