Restavracija za supine- blizu centra

kozamurnik

sporočila: 2311

1. mar 2019 7:23

V Sestico sem poslala en mail za info, teden nazaj, nisem dobila  se nobenega odgovora...??? , torej odpade tudi ta. Sokol: imam racun za dve osebi: ( torej ne kosilo od A do Z, ker sva sla bolj raziskovat ;-)  1 puranji zrezek,  1 mesano solato, 1 divjacinski golaz v kruhovi skodelici, 1 orehove struklje, 1 jabolcni zavitek , pol litra radenske in 2 dcl kaberneta, Brez kave, se nama je mudilo ven, na Copovo... Skupaj : 43,30 evra, z napitnino 45.

 Malo pretirano, sploh pijace, pa tudi glede na to, da ni prtov, le papirnati pogrinjki, kot obicna picerija torej. Sicer imajo cenejse menije za skupine, to se baje da vse zmenit. Od 16 do 28 evrov na osebo, brez pijace in kave. Ampak vseeno mi ne gre iz glave 8 euro/za liter radenske in 16 euro/liter za kabernet. Me prav zanima, koliko so ga placali kmetu v Goriskih brdih. Mi je popolnoma jasno, da  naj gostinci za posteno delo tudi dobro zasluzijo. Da te oberjo do perja, pa ....Ne, hvala! 

 

P.s. Bom vesla se za kaksen predlog, tudi malo iz centra, bodo z avtobusom, pa magari pridejo potem nazaj v center, samo ne vem, kje jih lahko odlozi, morda pri Unionu?

murnik

Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 1. mar 2019 07:30

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

1. mar 2019 8:36

Povprasaj na Brezovici, Pr Kopač

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

1. mar 2019 8:46

Kaj pa Stari tišler, pri Žabarju ( je Dragička predlagala), Vodnikov hram? Pri Kopač je tudi zelo dobro, so pa zelo zasedeni ponavadi...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. mar 2019 12:37

Predlagam restavracijo Kratochwill v BTC, če prevoz ni problem. Prepričana sem, da bodo zadovoljni, pa tudi prostora imajo dovolj. Za začetek jih pa le kontaktiraj in naj ti dajo ponudbo. Center mesta je kot večina po vsem svetu višji cenovni razred.

 

naor

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

4. mar 2019 14:17

Ko je že omenjen Kratochwill: ali ima v centru drugačne cene kot v BTC?

rdkapica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. mar 2019 18:25

Tega pa ne vem, že dolgo nisem bila ne v enem, ne v drugem. Dobim pa včasih pohvalo od kakšnega. Mogoče ne zelo zahtevnega, a nekoga, ki rad dobro je. Je pa relativno, kot vse. No, k JB tele skupine ne bi napotila.

 

naor

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

4. mar 2019 21:01

Kaj pa Kramarjev hram med Dobrovo in Polhovim Gradcem imajo kar lepo izbiro marsikaj se da zmeniti cenovno pa tudi dostopni

chappy

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. mar 2019 8:08

Saj v okolici Ljubljane je res veliko izbire, a vprašanje je najprej bilo za gostilne v centru Ljubljane. Ker pa bodo imeli avtobus na voljo, bo tudi več izbire.

 

naor

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12637

14. mar 2019 20:09

V pomoč, čeprav nisem iz Ljubljane;

https://siol.net/trendi/kulinarika/park-zibert

Vir: Siol.NET

 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

kozamurnik

sporočila: 2311

20. mar 2019 7:45

Hvala vsem, center torej odpade, pa nadaljujem tu.Sem jim predlagala naj si ogledajo Tehnicni muzej v Bistri, ker ga kot tujci prav gotovo ne bi sli pogledat v lastni reziji, ni reklamiziran,  si pa po mojem mnenu ogled vec kot zasluzi. Pa bi lahko jedli kje v blizini.

Imate se kaksno idejo za dobro (srednji razred) restavracijo gostilno  v okolici Vrnike?  Hvala, saj veste vec glav vec ve. Pa zmeraj pride komu prav izkusnja iz prve roke.

 

 

murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti