Zlatorogova zbirka

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

tema odprta - 4. feb 2019 8:39 | ogledi: 1.921 | odgovori: 5

Že nekaj časa iščem manjkajoči dve knjigi, da dopolnim Zlatorogovo zbirko. Torej, manjkata mi: številka 2 - Po mojih lovskih stezah - Mirko Šušteršič, 1972

številka 7 - Moj pes - Janko Lavrič, dopolnil Slavko Kovač, 1977.

Pregledala in preklicala sem že nakaj antikvariatov, pa žal zaenkrat nisem bila uspešna. V enem antikvariatu nekje na Gorenjskem so me razveselili, da imajo tudi ti dve knjigi, pa so mi zvečer žal sporočili, da knjigi v računalniški evidenci imajo, jih pa nikjer ne najdejo.

Mogoče se pri komu doma kje "valjajo" in jih ne potrebujete, zato bi bila zelo vesela, če bi mih kdo lahko prepustil, seveda proti plačilu. Informacije prosim na zasebna sporočila.

Hvala.

 

kača

dixi  

član od: 30.11.2005

sporočila: 208

5. feb 2019 20:57

Na spletu sem zasledila, da se lahko te knjige naročijo pri Lovski zvezi Slovenija. Če je res, pa ne vem. Seznam vseh knjig te zbirke je objavljen na njihovi spletni strani.

 

 

dixi

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

6. feb 2019 8:37

Dixi, žal teh knjig tudi pri Lovski zvezi ni mogoče dobiti. Tam smo najprej povprašali, pa smo dobili samo eno knjigo, ravno ti dve knjigi pa sta baje najbolj iskani in jih tudi pri njih ne moreš dobiti, baje ni predviden niti ponatis.

kača

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

6. feb 2019 16:09

Po mojih lovskih stezah je moj oče ravno malo pred novim letom dobil v antikvarijatu v Ljubljani nasproti mestne hiše  Tam se vpišeš v seznam in ko pride zelena knjiga ti javijo. 

LP, Saša

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

7. feb 2019 19:11

Venturini, v vrstni red sem že vpisana v nekaj antikvariatih (tudi v tem nasproti mestne hiše), tako da upam na kakšen uspeh. Sicer pa, kot pravijo, upanje umre zadnje. Torej mi preostane samo čakanje.

LP

kača

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti