Iščem trgovino, ki odkupuje rabljene obleke

KROKUS  

član od: 7.8.2010

sporočila: 1

tema odprta - 14. okt 2017 15:04 | ogledi: 11.845 | odgovori: 11

Pozdravljeni,

v mojih omarah je kar nekaj kosov oblačil, ki jih ne nosim več. Morda kdo od vas pozna trgovino, ki prodaja stara oblačila in jih tudi odkupuje. Vesela bom vsake informacije. Krokus

KROKUS

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

14. okt 2017 16:17

Pri takih željenih  informacijah je zaželjeno, da napišeš tudi, od kod si, da te ne pošiljamo od "Poncija do Pilata". Za Ljubljano vem, da je ena second hand trgovina na Resljevi cesti pred zmajskim mostom (če greš proti tržnici), za drugo pa vem, da je na Dunajski cesti ,nasproti Bežigrajskega dvora, pred križiščem z Einspilerjevo ulico. Kako pa je z odkupom rabljenih oblačil  pa žal ne vem, ker jaz vse, kar ne potrebujem, odnesem do zbiralnikov Humane.

kača

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

14. okt 2017 17:52

Tudi aplikacija Letgo, pa razne zaprte skupine na FB, pri nas recimo Koroška prodaja.

marjja

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 614

14. okt 2017 18:14

Meni so nekoč razložili, da ne odkupujejo naših oblačil. Na vprašanje, od pa so te stvari v trgovini, so rekli, da iz tujine. Zdaj pa vedi!

sijasaja

KROKUS  

član od: 7.8.2010

sporočila: 1

15. okt 2017 15:49

kača je napisal/a:

Pri takih željenih  informacijah je zaželjeno, da napišeš tudi, od kod si, da te ne pošiljamo od "Poncija do Pilata". Za Ljubljano vem, da je ena second hand trgovina na Resljevi cesti pred zmajskim mostom (če greš proti tržnici), za drugo pa vem, da je na Dunajski cesti ,nasproti Bežigrajskega dvora, pred križiščem z Einspilerjevo ulico. Kako pa je z odkupom rabljenih oblačil  pa žal ne vem, ker jaz vse, kar ne potrebujem, odnesem do zbiralnikov Humane.

kača

Tudi jaz nesem stvari v zbiralnike Humane, ampak usnjenega plašča, podloženega s krznom tja res ne morem vreči. Vseeno hvala-

KROKUS

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

15. okt 2017 23:38

Second hand trgovine ne odkupujejo oblek, kar prodajajo, je na različne načine zbrano v tujini. Če želiš kakrkoli prodajat, uberi druge poti, kot so ti svetovale - bolha, FB ... pač mal poguglaj, pa se bo že kaj pokazalo. 

Svoj plašč v Humano  sicer lahko vržeš, drugo pa je, da ge ne želiš oziroma nočeš vreči tja. Zato ga skušaj prodati na način, kot s(m)o ti navedle. 

Mi imao na prodaj svileno maturantsko obleko s swarowski kristali, pa v second handih ne vzamejo, zato vem iz prve roke. K nam pa res prihaja roba iz tujine (naša iz zbiralnikov pa gre v tujno).

mamamia

ŽANENEJ  

član od: 22.8.2013

sporočila: 24

16. okt 2017 7:30

Sama bom organizirala hišno razprodajo, na lokalno TV bom dala oglas, pa bo kar bo....sicer pa se tudi na BOLHI kar proda....

ŽANENEJ

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

16. okt 2017 12:03

 mamamia,sporočiš prosim, velikost obleke?

ultranova

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

16. okt 2017 16:06

Vprašaj na najbližjem Centru ponovne uporabe, če je kje blizu (CPU). 

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

16. okt 2017 20:48

ultranova je napisal/a:

 mamamia,sporočiš prosim, velikost obleke?

ultranova

 Sem poslala zasebno sporočilo. 

mamamia

Maya90  

član od: 17.10.2017

sporočila: 6

18. okt 2017 9:07

Na FB je veliko skupin, kjer se prodajajo rabljena oblačila. Skupine so ustvarjene z namenom prodaje, menjave rabljenih ali novih oblačil raznih vrst (otroška, nosečniška, kar običajna). Potem se slike oblačil nalagajo v albume in se dopisuje cena in velikosti. 

Maya90

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti