Zobozdravnik

marjancka  

član od: 15.10.2010

sporočila: 4

tema odprta - 22. jul 2017 14:01 | ogledi: 4.415 | odgovori: 4

Ima kdo kako dobro, ali pa slabo  izkušnjo z zobozdravnikom v Samoboru?

 Klinika  se imenuje  32 zdrava Samobor. 

L.p.

marjancka

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

24. jul 2017 20:08

Moja mami hodi v Samobor h nekemu zobozdravniku Dinku. Ne vem pa če je to ta klinika. Ona je bila zelo zadovoljna. Jaz v tujino ne bi šla, ker če se pojavijo komplikacije jih slovenski zobozdravniki neradi popravljajo.

LP, Saša

hribovc61  

član od: 14.10.2013

sporočila: 2057

25. jul 2017 11:35

Tkole ti bom povedal, kakor je rekel/a Ventorini.

Ni probrlma, če je vse ok. Toda če pride do komplikacij naši zobozdravniki ne pomagajo, le v redkih primerih. Ponavadi rečejo, kjer so vas zašuštral, tam naj pa popravijo. Verjemi, vem iz izkušenj nekoga, ki je zelo blizu mene. Saj so dosti cenejši, toda vprašanje je, s kakšnimi materiali delajo. Dostikrat se zgodi, da nastanejo resne težave in potem ni drugega, kakor da hodiš nazaj in nazaj in nazaj.............k njim seveda.....

hribovc61

marjancka  

član od: 15.10.2010

sporočila: 4

5. avg 2017 10:22

Je že res tako. A pri nas je težko prit do novih zob. Vse skupaj predrago.

Nazaj že greš, ce je potebno. če dajo garancijo bi morali tudi popravit, če kaj zašuštrajo.Zanima me kako se pri njih obnesejo vsajeni inplatati, če ima kdo izkušnje.Pa kaka je cena pri njih.

 

marjancka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. avg 2017 12:15

Imam svaka, ki je Hrvat. In seveda hodi k zobozdravniku na Hrvaškem. In ima tako popravljene zobe, kot mi. Za pol manj cene. In zašuštranega ni imel (do sedaj) še nič. Zašuštrajo pa lahko tudi pri nas. In potem popravljajo celo večnost. Dajte no, saj se njihovi zoboti ne izobražujejo v Culukafriji.

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti