Cukrpekarsko orodje in pripomočki

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

5. maj 2017 13:39

Danes sem nekaj stikala po štacunah z razno kramo...komplet izsekačev (sicer manjših dimenzij- srčki, zvezdice, metuljčki) točno taki, kot jih za 8,90€ ponuja Pekis.si, so v Tedi-ju po 1€. Imajo pa tudi precej ostalih pripomočkov (tako kot tudi KiK-u, ki je pri nas sosed Tedi-ja). Celo fondant imajo, bel in barvast, pa valjarje z vzorčki- da na fondant odtisneš zvezdice, rožice, en kup lušne embalaže za peciva... Jaz sem nabavila valjar za fondant, ker je bil (se mi zdi) 2,50€...saj ne, da ga krvavo rabim...pocen je bil 

V.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. maj 2017 15:49

veliiko se dobi tudi pri "Kitajcih" pa v Tediju...drugače pa imaš tudi že veliko slovenskih spletnih strani za nakup...

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

5. maj 2017 16:19

 Ooooo, Katka, tebe sem pa pogrešala (tvoje recepte prispevke velikokrat "ponucam"). Lepo, da si spet tu  

V.

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

5. maj 2017 20:32

Pri nas koristimo predvsem ebay in aliexpres - slabost je le nekoliko daljša čakalna doba a se glede na ceno splača (tudi 5X ceneje kot pri nas) počakati in v primeru, da izdelek ne pride ali ni OK dobiš denar brez problema nazaj. Pri nas taki paketki prihajajo kar pogosto in konec leta našega poštarja počaka škatla božičnih piškotov v zahvalo, ker je celo leto nosil paketke. Potem pa je tu še Lidl (zadnjič sem med zadnjimi kosi videla plastičen testomat za 3 €, ki ga jaz spridom uporabljam za polnjenje piškotov z marmelado - gre veliko hitreje kot z žlico). Tudi pekače, posode in ostale pripomočke se za majhno ceno a zelo dobro kvaliteto dobi v Lidlu, Tediju, Kiku in v kitajskih trgovinah. Pekija, pekarne Vrhnika, nekaterih naših spletnih trgovin se zaradi visokih cen pripomočkov ne poslužujem. 

Če bo veliko pekla piškote se splača kupiti valjar z distančniki, ki so ga lani prvič imeli v Intersparih pri nas (v ponudbi božične peke).

 

Katka, dobrodošla nazaj.

Sporočilo je spremenil(a) darjuška dne 05. 2017 20:36

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti