Krplji

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. nov 2016 0:17

Slovnica je pomembna, to je res, ampak enkrat ena je, da če ne boste kupili pravih, se vam bo ugrezalo!

lp

cervus

Leschnik  

član od: 25.11.2016

sporočila: 6

8. dec 2016 14:10

Zanimivo smer je ubrala ta debata :) Hvala, Katarinci, dobra razlaga (dvomim, da je katerikoli avtor prejsnih sporocil vedel to). 

Ce pa mi vsi slovenoljubi oprostite, bi vprasala Anouk (ali kogarkoli drugega), kje na Veliki planini je najbolj fajn za krpljat?

Leschnik

Anouk  

član od: 24.2.2006

sporočila: 98

13. dec 2016 9:12

Mi gremo najraje "od zadaj", torej smer Črnivec-Kranjski rak-Za Ušivcem: http://www.hribi.net/izlet/za_usivcem_domzalski_do

Pot je več ali manj položna, super za krpljanje. Sredi poti lahko zaviješ desno (ne v megli!) in prečiš proti Mariji Snežni ali pa greš naravnost proti Domžalskemu ali Črnuškemu domu; pot lahko naredš dolgo skoraj kolikor želiš, ker je planina precej velika. Ta pot je primerna tudi za otroke; v zimskih razmerah je morda težava le zasnežena pot (včasih je potrebno štartati nižje ali pa imeti terensko vozilo :)

Lp

Anouk  

član od: 24.2.2006

sporočila: 98

3. feb 2017 17:37

Še vedno ni snega (čeprav Aladin pravi, da bi ga lahko kaj padlo čez nekaj dni). Sem se pa po starih fotkah spomnila še na te ture: proti izviru Soče, Sella Nevea - Pecol, okolica Jezerskega. Zasnežena Logarska bi tudi morala biti lepa.. To je še na seznamu "za doživeti" :)

Anouk

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti